Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Rośnie liczba rezerwacji

Rośnie liczba rezerwacji

9 lipca 2005

Już ponad 80 tys. pasażerów dokonało rezerwacji biletów na trasach Ryanair z Polski do Londynu i Frankfurtu. Pasażerów kuszą niskie ceny oraz to, że przewoźnik będzie latał do portów, w których dawno lub nigdy nie lądował zagraniczny samolot.

Be Sociable, Share!


“Polacy długo musieli czekać na prawdziwie tanie opłaty za przeloty, a wyniki naszej sprzedaży oznaczają, że naprawdę kochają tanie latanie. Teraz dzięki Ryanair, tak jak to miało miejsce w innych krajach Europy przez ostatnie 20 lat, Polska może wreszcie korzystać z niskich cen” – powiedziała Caroline Baldwin, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair na Niemcy, Austrię i kraje Europy Środkowej.

„Dzięki Ryanair Polacy zaoszczędzą rocznie miliony Euro w porównaniu z cenami oferowanymi przez LOT” – dodała Caroline Baldwin.

19 listopada 2004 r. Ryanair ogłosił rozpoczęcie codziennych lotów na pierwszej trasie do Polski, z Londynu do Wrocławia. W tym roku irlandzka linia lotnicza dodała do swojej siatki połączeń sześć kolejnych tras do Londynu, z Bydgoszczy, Szczecina, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi i Poznania; a także dwie do Frankfurtu-Hahn, z Rzeszowa i Gdańska.

Codzienne loty na trasach z Londynu do Gdańska, Rzeszowa, Szczecina, Bydgoszczy oraz Łodzi rozpoczynają się 30 października br. Ponadto w tym samym dniu Ryanair rozpocznie loty z Frankfurtu-Hahn do Gdańska (4 razy w tygodniu), zaś 1 listopada z Frankfurtu-Hahn do Rzeszowa (3 razy w tygodniu). Najwcześniej samoloty Ryanair rozpoczną codzienne loty na trasie Poznań – Londyn – 23 września. Ceny biletów na wszystkich trasach z Londynu zaczynają się już od 19 zł, zaś na trasach z Frankfurtu od 12,99 zł (bez podatków i opłat lotniskowych).
Ryanair obsługuje połączenia na 233 trasach w 21 krajach. Posiada 12 europejskich baz i do końca 2005 r. będzie operować flotą 96 nowych Boeingów 737 serii 800. Firma zamówiła już kolejnych 129 maszyn, które zostaną dostarczone w ciągu sześciu najbliższych lat. Ryanair zatrudnia obecnie 2700 pracowników i w obecnym roku finansowym przewiezie ponad 35 milionów pasażerów.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 383

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie