Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Roboty drogowe na London Stansted mogą powodować opóźnienia

8 września 2006

Prace nad ulepszeniem dróg na lotnisku Stansted rozpoczęły się i wygląda na to, że mogą stanowić problem dla pasażerów przyjeżdżających samochodami. Przeszkody te będą minimalizowane, ponieważ prace będą odbywały się poza godzinami szczytu (od 9.30 do 13.30 oraz od 20 do 4).

Be Sociable, Share!


Planując przyjazd na lotnisko pasażerowie powinni wziąć pod uwagę roboty drogowe i doliczyć kilkanaście minut na dojazd, które mogą być niezbędne.

Unowocześnienie warte 2.1 Euro miliona zostało zaplanowane, aby ulepszyć dojazd na Stansted, zakończenie robót jest zaplanowane na 15 grudnia.

Zjazdy z autostrady M11 na skrzyżowaniach 8 i 8a także będą odnowione, aby dopasować je do zaplanowanej rozbudowy lotniska.

Rzeczniczka Nicola Hooper zwróciła uwagę, że wyremontowane drogi oraz projekty transportu publicznego ułatwią ludziom dotarcie na lotnisko.

“Stale szukamy sposobów, aby usprawnić dojazd do Stansted, prace nad zjazdami z M11 są jednymi z listy zaplanowanych do realizacji w najbliższym czasie. Konstrukcja naszego nowego dworca autobusowego ma zakończyć się pod koniec tego roku. ”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 563

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie