Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Rezerwuj airport lounge w SkyEurope!

23 marca 2005

 SkyEurope Airlines tania linia lotnicza w Europie Środkowej wprowadziła nową usługę dla wszystkich podróżujących – dostęp do 50 airport lounge na europejskich lotniskach. Zamiast czekać w zatłoczonych halach lotnisk, skorzystaj z salonu airport lounge, odpręż się, lub pracuj w ciszy i w komfortowych warunkach przed wejściem na pokład.

Be Sociable, Share!


 W saloniku VIP lounge korzystać możesz z wielu udogodnień takich jak:

• Urządzenia biurowe – telefony, faksy, dostęp do Internetu i poczty e-mail, oraz telewizji
• Napoje i przekąski – do Twojej dyspozycji
• Czasopisma i gazety – zarówno lokalne jak i międzynarodowe

Nowa usługa, uruchomiona wraz z Airsavings, może być wykupiona online przez stronę www.skyeurope.com. Kilka prostych kroków umożliwia dokonanie rezerwacji airport lounge na wybranym lotnisku w wybranych datach. Cena takiej rezerwacji wynosi 25 €, a płatności dokonać należy karta kredytową w trakcie rezerwacji online. Po zakończeniu rezerwacji system generuje numer potwierdzenia. Numer ten zostaje automatycznie wysłany wraz z danymi dotyczącymi rezerwacji, do zamawiającego, za pośrednictwem e-mail’a i SMS’a. Numer rezerwacji upoważnia do wstępu do airport lounge.

“Usługi dodatkowe stają się coraz ważniejsze dla pasażerów. Airport lounge dają możliwość odpoczynku, bądź pracy w miłej i spokojnej atmosferze przed odlotem. Usługa airport lounge nadaje nowy wymiar podróżowaniu ze SkyEurope za zaledwie 25€ za wizytę.” Powiedział Ralph Preclik, Chief Product Officer SkyEurope Airlines.

„Niezależnie od ceny biletu, pasażerowie mogą skorzystać z tej oferty i podróżować w przyjemniejszy sposób. Za cenę niższą niż przekąski na lotnisku, pasażerowie mogą korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez airport lounge. SkyEurope z radością przyjęło możliwość oferowania tej usługi swoim pasażerom przez strony internetowe. W ten sposób podnosi się jakość obsługi pasażerów, zaczynając już od lotniska!” powiedział Baudouin de Bretagne, Airsavings Business Development Manager.

Rezerwacje lotów, dostępu do airport lounge, wynajem samochodów, i wykup polis ubezpieczeniowych na podróż dostępne są na www.skyeurope.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 520

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie