Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Rezerwacja miejsc na pokładach samolotów Norwegian

11 kwietnia 2007

Od 27 marca  pasażerowie  Norwegian mogą zarezerwować  miejsce w samolocie. Koszt rezerwacji miejsca wynosi 25 koron norweskich w jedna stronę na rejsach międzynarodowych oraz  27 koron na trasach krajowych w Norwegii. Rezerwacji można dokonać do 25 godzin przed wylotem podczas kupowania biletu lub w terminie późniejszym.

Be Sociable, Share!


Raz opłaconą rezerwację miejsca można zmieniać bezpłatnie dowolną ilość razy do 25 godzin przed wylotem . W przypadku zmiany godziny wylotu lub daty Norwegian sam zarezerwuje miejsce dla pasażera,  który za tę usługę zapłacił, pozostawiając mu możliwość zmiany miejsca zgodnie z preferencjami.
Specjalne warunki związane są z rezerwacją  miejsc przy wyjściach bezpieczeństwa. Mogą je rezerwować jedynie osoby dorosłe, które nie mają trudności z poruszaniem się, nie podróżują z niemowlętami /poniżej 2-go roku życia/ i nie są  upośledzeni umysłowo ani fizycznie. Podróżni, którzy nie spełniają tych wymogów będą poproszeni o zmianę miejsca i nie mogą domagać się zwrotu kosztów rezerwacji. Wszytkich zmian w rezerwacji miejsca można dokonać na stronie internetowej www.norwegian.no .rezerwacji miejsc dla swoich klientów mogą dokonać również biura podróży  korzystające  z portalu agencyjnego na stronie www.norwegian.no  oraz agenci korzystający z Amadeusza. 


 


Info: norwegian.no


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 709

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie