Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Rekordy Ryanaira

Rekordy Ryanaira

15 czerwca 2005

Rekordowe wyniki rezerwacji biletów na nowych polskich trasach Ryanair do Londynu i Frankfurtu. Pasażerów skusiły wyjątkowo niskie ceny, na polskich trasach zaczyanją się od 13 zł. Już ponad 10 tys. pasażerów dokonało rezerwacji biletów na ogłoszonych w kwietniu i maju trasach Ryanair z Rzeszowa, Gdańska, Bydgoszczy i Szczecina do Londynu, a także z Rzeszowa i Gdańska do Frankfurtu.

Be Sociable, Share!


„Te wyniki oznaczają, że Polacy kochają tanie latanie. Oprócz sporych pieniędzy zaoszczędzą też na czasie, bo nie muszą już do Frankfurtu, czy Londynu lecieć przez Warszawę” – powiedziała Caroline Baldwin, dyrektor sprzedaży i marketingu. „Zainteresowanie naszymi biletami nadal jest ogromne” – dodała.

Ryanair ogłosił także wielką letnią sprzedaż biletów na wszystkich swoich polskich trasach. Ceny biletów na nowych trasach do Londynu zaczynają się już od 19 zł, zaś do Frankfurtu od 13 zł. Cena nie obejmuje podatków ani opłat lotniskowych.

Oferta dotyczy podróży od 30 października br. Okres rezerwacji: od piątku, 17 czerwca do północy w czwartek, 23 czerwca. Zastosowanie mają ogólne warunki przewozu Ryanair.

Ryanair jest największą w Europie tanią linią lotniczą obsługującą 229 tras w 20 krajach. Posiada 12 europejskich baz i do końca 2005 r. będzie miał do dyspozycji flotę 96 nowych samolotów typu Boeing 737-800. W ciągu kolejnych sześciu lat Ryanair powiększy swoją flotę o zamówione już kolejne 129 samolotów. Obecnie prewoźnik zatrudnia zespół 2700 osób i zamierza przewieźć w tym roku finansowym (do 31 marca 2006 r.) ponad 35 milionów pasażerów.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 410

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie