Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Rekordowa reklama Centralwings w Warszawie

18 października 2006

Niestandardowej wielkości reklama promuje nowe połączenie Centralwings Warszawa – Lille. Prawie pół kilometrowy banner zawisł przy głównej trasie prowadzącej na Okęcie. To część kampanii reklamowej prowadzonej w Polsce i we Francji. Reklama ma długość 420 metrów, a wysokość 2 metrów. Jej łączna powierzchnia wynosi 820 metrów kwadratowych. To pierwsza wielkoformatowa reklama, która pojawiła się w tym miejscu.

Be Sociable, Share!


Kampania reklamowa promująca to połączenie jest współfinansowana przez lotnisko Lille oraz Grupę Auchan. To właśnie w Lille znajduje się centrala popularnych w Polsce sieci: Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon. Rekordowej długości banner, który reklamuje połączenie Warszawa – Lille jest częścią kampanii wprowadzającej loty. W informowanie o tym połączeniu włączyła się także sieć hoteli francuskiej grupy Accor.
Centralwings reklama
W hotelach Sofitel, Novotel, Mercure i Ibis dystrybuowane są ulotki. Kampania prowadzona jest też na lotnisku w Lille (bannery, plakaty, specjalne stanowisko Centralwings), w całym regionie Nord– Pas de Calais (rozmieszczono łącznie 667 billboardów) oraz we francuskojęzycznej części Belgii (61 billboardów). Spoty reklamowe wyemitują najważniejsze lokalne gazety i kanał francuskiej telewizji publicznej TVF3. Reklama obejmie też Internet, na jej potrzeby uruchomiono specjalną stronę www.lille-varsovie.fr

Jean Christophe Minot, dyrektor lotniska Lille, powiedział: „Otwarcie taniego połączenia lotniczego między Lille a Warszawą jest niezwykle ważne dla licznej polskiej społeczności w północnej Francji, ale również dla biznesu francuskiego, którego inwestycje w Polsce są znaczące i generują dużo podróży służbowych. Obecnie mieszkańcy regionu Nord-Pas de Calais korzystają z uciążliwych połączeń autokarowych lub podróżują do oddalonych lotnisk w Paryżu lub Brukseli, co łączy się z dodatkowymi kosztami. Dlatego właśnie lotnisko, jak i francuskie firmy z Lille zaangażowały się tak silnie w promocję nowego połączenia Centralwings. Ponadto Lille liczy na napływ polskich turystów, którzy do tej pory preferowali inne regiony Francji”.
Reklama Centralwings
W tym czwartym co do wielkości mieście we Francji żyje bardzo liczna grupa Polaków. Szacuje się, że w samym regionie Nord – Pas de Calais mieszka około pół miliona osób polskiego pochodzenia. Połączenie z Lille rusza 15 grudnia 2006 r. Samoloty będą latały na tej trasie w poniedziałki, środy i piątki.


Centralwings rekordowa reklama

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 795

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie