Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Easyjet nowości

Ray Webster laureatem prestiżowej nagrody

7 grudnia 2005

Ray Webster, który do końca listopada br. zajmował stanowisko dyrektora generalnego easyJet, został laureatem nagrody „Legends Award” przyznawanej przez Centrum Lotnictwa Azji i Pacyfiku (CAPA) z Sydney.

Be Sociable, Share!


Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży lotniczej, przyznawana za strategiczne przywództwo i innowacyjny wpływ na branżę. Przez ostatnie 10 lat, stojąc na czele easyJet, Ray Webster zmienił sposób podróżowania w Europie i zbudował linię lotniczą, która przewozi 30 milionów pasażerów rocznie. Pozostawił easyJet w świetnej formie, z zyskami, które przerosły oczekiwania i doskonałą perspektywą na kolejny rok. Nagrody CAPA Awards for Excellence ’05 zostały rozdane podczas uroczystej gali w ramach, odbywającego się właśnie w Kuala Lumpur, Drugiego Szczytu Azji, Pacyfiku i Bliskiego Wschodu.

Odbierając nagrodę Ray Webster powiedział: „Ta nagroda to wielki zaszczyt, ale muszę zaznaczyć, że easyJet zawdzięcza swój sukces przede wszystkim pasji, oddaniu i entuzjazmowi wszystkich swoich pracowników. Jestem bardzo dumny, że mogłem być członkiem tego wspaniałego zespołu.”

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 671

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie