Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Qatar Airways otworzyło we Wrocławiu swoje biuro

15 marca 2013

Od środy klienci Katarskich Linii Lotniczych kontaktujący się z przewoźnikiem z kluczowych rynków Europy będą obsługiwani z nowego wielojęzycznego Centrum Obsługi Klienta uruchomionego we Wrocławiu.

Be Sociable, Share!


Od środy klienci Katarskich Linii Lotniczych kontaktujący się z przewoźnikiem z kluczowych rynków Europy będą obsługiwani z nowego wielojęzycznego Centrum Obsługi Klienta uruchomionego we Wrocławiu. Zatrudnienie u katarskiego przewoźnika znajdą ci, którzy posługują się perfekcyjnie kilkoma językami i są gotowi do pracy na zmiany, bo centrum będzie czynne przez całą dobę 7 dni w tygodniu.
- Jako pięciogwiazdkowe linie lotnicze, jesteśmy zobowiązani obsługiwać naszych klientów na najwyższym poziomie nie tylko w powietrzu, ale na każdym etapie współpracy. Nasi klienci oczekują wygodnego i szybkiego dostępu do profesjonalnych usług i nasze nowe Centrum Obsługi odpowie na te oczekiwania – przekonuje Akbar Al Baker, szef Katarskich Linii Lotniczych, który twierdzi, że na siedzibę centrum wybrano Wrocław, bo wrocławianie prezentują wysoki poziom umiejętności w dziedzinie obsługi klienta i znajomości języków obcych.

Centrum Obsługi Klienta znalazło siedzibę w biurowcu Epsilon przy ul. Rychtalskiej.

gazetawroclawska.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 364

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie