Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Przewoźnicy narzekają na nowy terminal na Heathrow

12 lutego 2008

Kilka linii lotniczych narzeka, że po otwarciu Terminalu 5 na lotnisku Heathrow pogorszyły się warunki obsługi i odprawy pasażerów.

Be Sociable, Share!


Linie lotnicze British Airways przenoszą się do nowej hali 27 marca. Londyńska gazeta The Telegraph donosi, że niektóre linie nie ukrywają zdenerwowania z powodu nie otrzymania zniżek za używania starszych i mniej komfortowych terminali na Heathrow. 
Przedstawiciele linii bmi otwarcie domagają się otrzymania identycznych przywilejów, jakimi na Heathrow cieszy się British Airways. Tego samego żądają linie Virgin, jako powód podając fakt, że BA przeniosły się do komfortowego terminala nr 5, innym przewoźnikom pozostawiając gorsze warunki obsługi. 

The newspaper revealed that delays with the pending Heathrow East scheme had added to the airlines’ annoyance at the changes, which will see more than half of the carriers using the airport move to a new terminal location.


W ciągu najbliższego roku w rozkładach British Airways i siedmiu zrzeszonych przewoźników nastąpią zmiany w związku z przeprowadzką do nowego terminala.


Na podstawie cheapflights.co.uk


/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 062

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie