Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Przesunięcie otwarcia lotniska w Berlinie

18 maja 2012

W związku z przesunięciem otwarcia nowego lotniska Berlin Brandenburg (BER) wszystkie loty będą zamiast z lotniska BER obsługiwane z lotniska Berlin-Tegel (TXL).

Be Sociable, Share!


W związku z przesunięciem  otwarcia nowego lotniska Berlin Brandenburg (BER) wszystkie loty będą  zamiast z lotniska BER obsługiwane z lotniska Berlin-Tegel (TXL).

Otwarcie lotniska Berlin Brandenburg było planowane na 3 czerwca,nie podano jeszcze nowego oficjalnego terminu otwarcia lotniska Berlin Brandenburg.

Agencje z rezerwacjami dokonanymi przy pomocy globalnego systemu dystrybucji (GDS), które zawierają segment lotniczy z lotniskiem Berlin Brandenburg (BER), będą w następnych dniach napływały w Państwa systemie wewnętrznych depesz o rezerwacjach (queue) z nowym segmentem lotniczym lotniska Berlin-Tegel (TXL).

Dla rezerwacji w systemie Amadeus bilety zostaną automatyczne zrewalidowane (segment BER otrzyma status UN, segment TXL będzie napływał ze statusem TK).

W przypadku rezerwacji dokonanych w systemach Sabre, Galileo lub Worldspan konieczna jest rewalidacja przez agencję, która wystawiła bilet.

Jeśli chodzi o rezerwacje dokonane przez stronę partnerów airberlin partner.airberlin.com, Państwa klienci otrzymają od airberlin informację na temat zmiany lotniska, a także zaktualizowane potwierdzenie rezerwacji.

Dokonane zaawansowane rezerwacje miejsc (ASR – Advance Seat Reservations) i specjalnych usług (SSR – Special Service Requests) zostaną automatycznie przebukowane na nowy segment lotniczy.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie