Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Easyjet

Przedłużenie lata na Wyspach!

4 sierpnia 2012

Ostatni moment na letnie rezerwacje i zwiedzanie wysp brytyjskich. Już teraz zarezerwuj lot z Krakowa do jednego z pięciu miast Wielkiej Brytanii.

Be Sociable, Share!


Ostatni moment na letnie rezerwacje i zwiedzanie wysp brytyjskich. Już teraz zarezerwuj lot z Krakowa do jednego z pięciu miast Wielkiej Brytanii. Z easyJet możesz zwiedzić najpiękniejsze miejsca na wyspach. Londyn – stolica Wielkiej Brytanii, trzecie największe miasto w Europie, Liverpool – miasto, w którym powstał zespół wszechczasów The Beatles, Bristol – zaprasza do najstarszego teatru w Anglii, Theatre Royal, który działa od 1766 roku, Edynburg – stolica Szkocji i siedziba szkockiego parlamentu oraz Belfat – miasto piwa. Pożegnaj lato w Wielkiej Brytanii!

Leć z easyJet do UK kilka razy w tygodniu. Ceny biletów od 85 PLN.*

*Cena dotyczy lotów w jedną stronę, za jedną osobę. Zawiera opłatę administracyjną i opłaty lotniskowe. Nie zawiera opłaty za płatność kartą kredytową i dodatkowy bagaż . Szczegóły na easyJet.com. Cena dotyczy lotów z Krakowa (KRK) do Liverpoolu (LPL), Bristolu (BRS), Londynu (LGW), Edynburgu (EDI) oraz Belfastu (BFS) dla rezerwacji pomiędzy 06/09/12 i 24/03/13. Oferta z dnia 25 czerwca 2012 jest ważna do wyczerpania puli.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 401

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie