Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Propozycja Ryanair: Krzysztof Kononowicz na Prezesa LOT

Propozycja Ryanair: Krzysztof Kononowicz na Prezesa LOT

14 listopada 2006

Ryanair doradził dziś Radzie Nadzorczej LOT zmianę na stanowisku prezesa zarządu tego drogiego, niepunktualnego i gubiącego bagaże przewoźnika. Kandydat na prezydenta Białegostoku w niedzielnych wyborach samorządowych Krzysztof Kononowicz odpadł w pierwszej turze, ale takiego umysłu nie wolno zmarnować i należy go natychmiast wykorzystać do ratowania polskiego narodowego przewoźnika.

Be Sociable, Share!


Kononowicz jako prezydent chciał m.in. „likwidacji alkoholu, papierosów i narkotyków dla młodzieży, otwarcia zakładów pracy, żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego”.

Wiele wskazuje na to, że podobna polityka, tzn.: „likwidacji opóźnień, procedur gubienia bagaży, drogich biletów dla młodzieży, otwarcia nowych tras, żeby nie było wysokich cen, żeby nie było niczego” uratowałaby LOT stojący na krawędzi bankructwa.

Tymczasem Ryanair, który ma się całkiem dobrze pod rządami Michaela O’Leary już 4 grudnia otwiera kolejną trasę z Polski do Irlandii. Od tego dnia nowiutkie maszyny Ryanair będą w każdy poniedziałek i czwartek latały z Łodzi do Shannon. Ceny biletów – już od 19 zł* na www.ryanair.com.

Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny w Ryanair za sprzedaż i marketing w krajach Europy Środkowej powiedział dziś:

„Teraz już tylko Krzysztof Kononowicz może uratować LOT, który nie tylko traci bagaże swoich pasażerów, ale także udziały w polskim rynku! Polityka >>żeby nie było niczego<< w tym opóźnień, wysokich cen i gubienia bagaży to jedyne lekarstwo, żeby LOT nie umarł z braku pasażerów! Zanim jednak Rada Nadzorcza LOT powoła wreszcie Kononowicza na prezesa zarządu Ryanair dostarczy Polakom jeszcze więcej niskich cen – od 4 grudnia na nowej trasie z Łodzi do Shannon. Przeloty już od 19 zł* można rezerwować na www.ryanair.com!” *bez podatków i opłat lotniskowych, które nie przekraczają 50 zł. /Ryanair/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 489

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie