Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Promocja na rejsy krajowe LOT-u potrwa dłużej!

Promocja na rejsy krajowe LOT-u potrwa dłużej!

5 marca 2012

Aż do 30 kwietnia br. na stronie internetowej lot.com można kupić bilety na rejsy LOT-em po całej Polsce już za 79 zł w jedną stronę.

Be Sociable, Share!


Warszawa, 5 marca 2012 roku – Aż do 30 kwietnia br. na stronie internetowej lot.com można kupić bilety na rejsy LOT-em po całej Polsce już za 79 zł w jedną stronę. Polski przewoźnik przedłużył promocję ze względu na ogromne zainteresowanie pasażerów ofertą oraz bardzo dobre wyniki sprzedaży biletów promocyjnych.

Z satysfakcją zaobserwowaliśmy, że oferta LOT-u cieszy się sporym zainteresowaniem naszych Pasażerów. Wyniki sprzedażowe są bardzo korzystne, dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu promocji na naszej stronie internetowej – mówi Marcin Pawluk, Dyrektor E-commerce PLL LOT. Zapraszam na lot.com w celu zaplanowania wiosennych i letnich podróży po Polsce! – dodaje Marcin Pawluk.

Promocja na lot.com powiązana jest z intensywną kampanią marketingową pokazującą, że LOT utrzymuje swoją mocną pozycję na rynku w Polsce oraz proponuje podróżnym korzystne ceny biletów na rejsy krajowe.

Lot.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 301

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie