Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Praca w Ryanair

Praca w Ryanair

15 lutego 2005

Kandydaci na stewardesy i stewardów Ryanair odbywają w środę 16 lutego rozmowy kwalifikacyjne. Nabór do obsługi tras europejskich irlandzkiego przewoźnika organizuje firma Crewlink. Za szkolenia nowi pracownicy będą musieli zapłacić z własnej kieszeni.

Be Sociable, Share!


Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą rozmowy kwalifikacyjne, wezmą udział w szkoleniu zorganizowanym przez Crewlink we Wrocławiu w marcu 2005. Koszty szkolenia pokrywają z własnej kieszeni. Część tej sumy uiszczana jest w formie przedpłaty, reszta odliczana jest od wynagrodzenia w początkowych kilku miesiącach pracy. M.in. z tego powodu wielokrotnie wyrażali swoje niezadowolenia pracownicy Ryanair w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Obecnie dostępne są wolne miejsca dla personelu pokładowego w bazie Ryanair-a w Londynie, lecz zakwalifikowani kandydaci mogą być rozmieszczeni w dowolnej z 12 baz Ryanair-a.

”Zdecydowaliśmy się zorganizować szkolenie we Wrocławiu, aby mieszkańcy tego miasta i regionu mogli skorzystać z tak doskonałej możliwości zatrudnienia. Podczas spotkania z kandydatami przedstawimy więcej szczegółów naszej oferty” – powiedziała Judy Byrne, Dyrektor Zarządzania Personelem firmy CrewLink.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 207

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie