Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Posłanka Szczypińska pozwie Ryanair

Posłanka Szczypińska pozwie Ryanair

22 maja 2007

Rynair po raz kolejny wymyślił kontrowersyjną kampanie reklamową. Posłanka Jolanta Szczypińska zamierza podać irlandzkie linie lotnicze za reklamę, w której przewoźnik „wysyła” ją i premiera w podróż poślubną. Posłanka jest oburzona i nie zamierza zostawić sprawy bez reakcji. Zdjęcie reklamowe Ryanair przedstawia premiera Jarosława Kaczyńskiego, który siedzi koło posłanki Jolanty Szczypińskiej. Na wkomponowanych w fotografię komiksowy dymkach Jarosław Kaczyński pyta: „Polecimy rządowym samolotem”, na co posłanka odpowiada, że nie ma takiej potrzeby. Nad zdjęciem duży napis: „Planują podróż poślubną?”.

Be Sociable, Share!


Posłanka Szczypińska zapowiada, że tani przewoźnik poniesie drogie konsekwencje. Będzie musiał zapłacić ogromne odszkodowanie na cele społeczne.

To nie pierwsza reklama tych linii, która wywołuje skandal. Poprzednio przewoźnik reklamował się pod hasłem: „Polacy nie kaczory i Ryanairem latają”. Miało to nawiązywać do wakacyjnej podróży Lecha Kaczyńskiego na Sycylię samolotem rządowym, a nie rejsowym.

/KY/ na podstawie tvn24.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 798

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie