Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tanich linii

Poskładaj swoją wycieczkę on-line z easyJet

30 stycznia 2007

Dzięki niesamowitym obniżkom i tak niskich cen w easyJet, masz teraz najlepszą okazję, by zaplanować sobie ucieczkę od chlapy kończącej się zimy. Pasjonujące zakupy w największych europejskich miastach, odpoczynek na cudownej plaży albo ostatnie szaleństwo na śniegu są teraz o kliknięcie od Ciebie – na stronie www.easyJet.com! Nie ważne, czy wolisz wypoczynek na aksamitnym piasku, zimowe szaleństwa czy po prostu potrzebujesz wreszcie odpocząć od pracy. Masz teraz okazję polecieć wszędzie nawet o 30% taniej! Ale pospiesz się! Żeby zdążyć na specjalna ofertę wymarzonych wakacji musisz zarezerwować podróż najpóźniej do północy we wtorek 30 stycznia 2007 r. Promocja obejmuje bilety na okres od 1 lutego do 31 maja 2007 r. włącznie.

Be Sociable, Share!


Na dokładkę, masz teraz niesamowitą okazję wyboru spośród 250 000 nocy w trzygwiazdkowych hotelach, dostępnych już od 10 funtów* za osobę każda! Nasza oszczędna oferta jest skrojona dla każdego! Możesz potraktować się luksusowo i zatrzymać w czterogwiazdkowym hotelu, gdzie masz teraz do wyboru 500 000 nocy za 25 funtów* od osoby! Takiej okazji nie można przepuścić! Po co więc w piątkowy wieczór znowu oglądać te same twarze, skoro możesz świetnie zabawić się w Londynie, Dortmundzie, Liverpoolu, Belfaście, Bristolu czy Newcastle?

A żeby Twoja wycieczka była jeszcze wygodniejsza, dorzucamy specjalną ofertę Europcar na wynajęcie większego samochodu za niższą stawkę! Wyłącznie dla klientów easyJet, można teraz zarezerwować samochód kompaktowy (np. VW Golf) w cenie samochodu z klasy ekonomicznej (jak Renault Clio). Ta propozycja jest ważna do wtorku, 30 stycznia i obejmuje wynajęcie samochodu w terminie od 1 lutego do 31 maja 2007 r.

Wszystkie oferty są dostępne na www.easyJet.pl

/easyJet/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 728

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie