Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Poleć do domu na Boże Narodzenie!

14 listopada 2008

Ile czasu minęło odkąd po raz ostatni odwiedziłeś rodzinę i przyjaciół? Spójrz na kalendarz i zobacz, że nie możesz przegapić takiej szansy! Spędź ten najpiękniejszy w roku czas w domu, który jest najbliższy Twojemu sercu. I nie martw się – z easyJet wszystkie formalności związane z podróżą załatwisz niezwykle łatwo i szybko.

Be Sociable, Share!


Boże Narodzenie niezmiennie kojarzy się z miłością, czasem wybaczania, uwagą, którą obdarzamy siebie nawzajem i… z radością świętowania! Przyjedź do domu na kilka dni przed Wigilią, aby poczuć prawdziwą atmosferę świąt. Ciesz się wspólnym pieczeniem tradycyjnych bożonarodzeniowych pierników, przygotuj wspaniałe dekoracje na choinkę i daj się porwać szałowi prezentowych zakupów! W Wigilię, kiedy pierwsza gwiazdka pojawi się na niebie, usiądziesz do świątecznego stołu ze swoimi najbliższymi. Będziecie rozmawiać, delektować się wigilijnymi potrawami, rozpakowywać prezenty i kolędować – po prostu cieszyć się każdą cenną chwilą tego rodzinnego spotkania. W dniu Bożego Narodzenia, w którym chętnie odwiedzamy krewnych i przyjaciół, możesz przerwać na moment świętowanie przy stole, wybrać się na popołudniowy spacer i odwiedzić tradycyjne szopki, które niosą przesłanie pokoju i miłości. Być może odwiedzając kościoły będziesz miał szczęście i trafisz na jasełka!

Jeżeli masz ochotę na chwilę wytchnienia, odwiedź w Boże Narodzenie magiczny Kraków, który znany jest z tradycji bożonarodzeniowej sięgającej XIX wieku. Szopki krakowskie to dzieła sztuki rękodzielniczej przedstawiające miniatury zabytków Krakowa. Niektóre konstrukcje osiągają nawet imponującą wysokość 2 metrów!


Zarezerwuj bilet już teraz! Zaplanuj podróż do domu już dziś. Święta są bliżej niż myślisz!


*Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę i zawierają opłaty lotniskowe. Oferta z dnia 28 października 2008 r. jest ważna do wyczerpania puli.


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 977

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie