Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Połączenie Łódź – Rzym znika z rozkładu Centralwings

23 października 2007

Polskie Tanie Linie Lotnicze wprowadzają zmiany w zimowej siatce połączeń. W dniu 23 października br. Centralwings ostatecznie wycofał ze swojej oferty połączenie Łódź – Rzym, a ostatni lot na tej trasie odbędzie się 26.10.2007.

Be Sociable, Share!


Decyzja o całkowitym zakończeniu lotów na trasie Łódź – Rzym podyktowana jest przede wszystkim czynnikami ekonomicznymi. Spółka wiązała z tym połączeniem duże nadzieje, ale ostatnie analizy ekonomiczne wykazały, że rejsy pomiędzy Łodzią a Rzymem nie cieszyły się wystarczająco dużym powodzeniem wśród pasażerów. Zainteresowanie biletami na sezon zimowy było mniejsze niż niezbędne minimum akceptowalne z ekonomicznego punktu widzenia.

Polskie Tanie Linie Lotnicze Centralwings nie zamierzają się całkowicie wycofać z portu lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Niezmiennie obsługiwane będzie połączenie do Paryża, które w sezonie zimowym odbywać się będzie każdy czwartek i sobotę.


Obecnie Centralwings oferuje połączenia do całej Europy z ośmiu lotnisk w Polsce: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław. Bilety można rezerwować poprzez stronę www.centralwings.com oraz poprzez Call Center pod numerami telefonów 0‑801‑080-112 i 22 558 00 45. Są też dostępne w biurach podróży w całym kraju. Możliwe są cztery formy płatności: kartą kredytową, przelewem, gotówką oraz w systemie VIA Moje Rachunki.


Źródło: centralwings.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 545

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie