Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Połączenie do Dubrownika nowością letniego rozkładu Norwegian

10 października 2008

Tanio, wygodnie i punktualnie z Polski na wakacje w Europie - Norwegian Air Shuttle, czołowa europejska i największa skandynawska tania linia lotnicza, ogłosiła rozkład na sezon letni 2009.

Be Sociable, Share!


Atrakcyjną nowością jest nowe połączenie  z Warszawy do  Dubrownika . Lot inauguracyjny na tej trasie odbędzie się 18 czerwca  2009. Boeing 737 Norwegian odlatywać będzie z Portu Lotniczego im.  F. Chopina w Warszawie na lotnisko w Dubrowniku w każdy czwartek.

Rejsy z  Warszawy  do Dubrownika wykonywane będą od  18 czerwca 2009 zgodnie z poniższym rozkładem:


Wylot z Warszawy o godz.  7:30 , przylot do Dubrownika o godz.  9:35  Wylot z  Dubrownika  o godz.  10:25, przylot do Warszawy o godz.12:30.


Wszystkie rejsy wykonywane będą samolotami Boeing 737-300 z polskimi załogami na pokładzie.


Bilety na nowe połączenie można kupować  na stronie internetowej www.norwegian.no, w Call Center, w biurach podróży, na lotniskach oraz w warszawskim Centrum Obsługi Klientów. 


Dostępne są również bilety na inne połączenia Norwegian wprowadzone już do rozkładu na sezon letni 2009. Tanio, wygodnie i punktualnie będzie można polecieć samolotami Norwegian na wakacje do Malagi (cztery razy w tygodniu), Alicante (cztery razy w tygodniu), Aten (cztery razy w tygodniu), Rzymu (trzy razy w tygodniu), Paryża (trzy razy w tygodniu), Sztokholmu (cztery razy w tygodniu), Bergen (dwa razy w tygodniu) oraz Splitu (dwa razy w tygodniu).


Wkrótce pojawią się w rozkładzie kolejne połączenia Norwegian na sezon letni 2009.


Komentując ogłoszenie pierwszej części rozkładu na sezon letni 2009 , Dyrektor Generalny Norwegian Air Shuttle Polska, Jarosław Święcki powiedział: ” Podobnie jak w ubiegłym roku oferujemy połączenia do wielu atrakcyjnych destynacji wakacyjnych.  Ciekawą nowością jest połączenie z Warszawy do Dubrownika. Jesteśmy przekonani, ze nasza nowa letnia trasa zostanie bardzo dobrze przyjęta . Przybliżamy Polakom  jeden z najpiękniejszych kurortów nad Adriatykiem. Na wielu innych trasach będziemy latać z większą częstotliwością niż rok temu, co z pewnością uatrakcyjni naszą ofertę dla pasażerów indywidualnych oraz dla biur podróży”.


Warto przypomnieć, że zgodnie z danymi przewozowymi za 2007 rok, opublikowanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, Norwegian jest najbardziej dynamiczną linią lotniczą w Polsce. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.


Norwegian oferuje  połączenia na jedenastu trasach międzynarodowych z Warszawy, pięciu z Krakowa oraz po jednej z Gdańska, Szczecina i Wrocławia. W warszawskiej bazie pracuje blisko 100 osób.


norwegian.no


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 033

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie