Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Pierwsze nisko-kosztowe loty z Ukrainy

10 października 2008

Wizz Air uruchamia międzynarodowe połączenia z Ukrainy! Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Centralnej i Środkowej Europie ogłosił dziś uruchomienie regularnego połączenia pomiędzy Londynem a Kijowem.

Be Sociable, Share!


Samoloty z lotniska Londyn Luton wystartują po raz pierwszy do Kijowa 17 grudnia 2008 r.

Jest to pierwsza trasa Wizz Air łącząca Wielką Brytanię z Ukrainą i pierwsze nisko-kosztowe loty na tej trasie. Nowe połączenia są możliwością nisko-budżetowych podróży dla wielu mieszkańców Ukrainy żyjących i pracujących
w Wielkiej Brytanii, dla turystów z obu krajów jak i dla biznesmenów. Do tej pory monopol na loty miały wyłączenie wysoko-kosztowe linie.


Na nowej trasie przewoźnik będzie latał 4 razy w tygodniu, po 28 marca przyszłego roku loty będą odbywały się codziennie.


Bilety są już w sprzedaży – ceny w jedną stronę, zawierające opłaty i podatki zaczynają się od 29 GBH lub 299 UAH (dodatkowo trzeba ponieść koszt 40 GBH w ramach podatku lotniskowego APD obowiązującego na trasie Londyn – Kijów). Więcej informacji na temat lotów można znaleźć na stronie internetowej wizzair.com oraz pod numerem infolinii +380 (44) 206-4-888 (na Ukrainie) lub 0904 475 9500 (w Wielkiej Brytanii).


„Otwarcie przez Wizz Air nowej trasy jest przełomowym wydarzeniem jeśli chodzi o loty pomiędzy Ukrainą a resztą Europy – jest to pierwsze nisko kosztowe połączenie z Ukrainą” – mówi  John Stephenson, dyrektor sprzedaży Wizz Air. „Do tej pory był to rynek zmonopolizowany przez wysoko kosztowych przewoźników. Brytyjscy podróżni znają i cenią usługi Wizz Air, dzięki nam mogą latać do 12 różnych miast w Europie Centralnej i Środkowej. Teraz Ukraina jest już jednym z miejsc gdzie można latać korzystając z naszych rzetelnych usług, nowych Airbusów A320 i wolności wyboru” – dodaje Stephenson.


wizzair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 172

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie