Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Tradycyjnych linii

Pierwszą klasą przez Atlantyk z Emirates

29 października 2006

Emirates Airlines, jedna z największych, najszybciej rozwijających się i oferujących najlepszy serwis światowych linii lotniczych, od 29 października oferuje bilety na podróże z Warszawy i Gdańska przez Hamburg również do Nowego Jorku, korzystając z najwyższej jakości serwisu Emirates Airlines.

Be Sociable, Share!


Na odcinku Hamburg – Nowy Jork podróżować można nowoczesnym samolotem Boeing 777-300 ER, posiadającym  12 miejsc w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes oraz 310 w klasie ekonomicznej.  Luksusowe fotele klasy pierwszej rozkładają sie do pozycji poziomej, zapewniają masaż podczas rejsu, a także - na życzene -pełną izolację od pasażerów na sąsiednich miejscach.  Zarówno w klasie pierwszej, jaki w klasie biznes, pasażerowie mają do dyspozycji wysokiej klasy indywidualne panele LCD z pięciuset kanałami rozrywkowymi on demand (w tym obraz z kamery z przodu oraz z dołu samolotu), stały dostęp do Internetu, a taże między innymi zasilanie do laptopów przy każdym fotelu. Wśród obsługującego podróżnych międzynarodowego personelu pokładowego znajdują się również Polacy.  


Rozkład rejsu EK205: odlot z Hamburga (HAM) godz. 14.40, przylot do Nowego Jorku (JFK) godz. 17.00. Rejs powrotny EK206 startuje z Nowego Jorku (JFK) o godz. 23.15, a ląduje w Hamburgu (HAM) następnego dnia o godz. 12.35. Oba rejsy pozwalają na wygodne tranzyty w Hamburgu na połączenia do/z Polski.


Bilet z Warszawy lub Gdańska do Nowego Jorku w klasie biznes kosztuje od 7 037  PLN*, zaś w klasie pierwszej do 18 662 PLN*.
Ponadto Emirates Airlines oferują promocyjne ceny biletów z Polski do Nowego Jorku oraz kilkudziesięciu innych miast w Ameryce. Bilety z Warszawy lub Gdańska do Nowego Jorku kosztują od 1,100 PLN*, Bostonu i Filadelfii od 1.243 PLN*, Waszyngtonu od 1.364 PLN*, Chicago od 1.457 PLN*, Detroit, Miami i Tampy od 1.550 PLN*, do San Franciso, Seattle, Phoenix i Los Angeles od 1.705 PLN*. W sumie linie  Emirates Airlines oferują bilety na podróże z Polski do 223 miast w USA. Sprzedaż prowadzą wszystkie biura podróży należące do IATA BSP, a także Aviareps AG, firma reprezentująca Emirates Airlines w Polsce.


Dyrektor Generalny Aviareps AG na Polskę, Marek Sławatyniec podkreśla, że nowe taryfy w klasie pierwszej i biznes  to oferta skierowana zarówno do pasażerów podróżujących prywatnie, jak i do ruchu służbowego. „Najwyższa jakość serwisu Emirates Airlines w połączeniu z atrakcyjnymi taryfami do ponad 200 miast w USA to nasze atuty, które, mam nadzieję, doceni polski rynek. Warto dodać, że Emirates Airlines jest jedną z niewielu linii lotniczych oferujących atlantycką podróż również w klasie pierwszej”.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 851

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie