Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Pięć topowych miejsc na walentynki

19 stycznia 2010

Szybkimi krokami zbliżają się walentynki. Każdy, kto chciałby zabrać ukochaną osobę w romantyczną podróż powinien przeczytać poniższy tekst. Paryż, Rzym, Wenecja, Nowy Jork? Oczywiście, ale….Podpowiadamy, dokąd się wybrać, żeby naprawdę zrobić wrażenie.

Be Sociable, Share!


Dubaj
Miasto luksusu i nowoczesności, pełne wykwintnych galerii handlowych i romantycznych promenad z doskonałymi restauracjami. Co ważne, nie trzeba być arabskim szejkiem, żeby zabrać ukochaną osobę do Złotego Miasta. Trzeba tylko umiejętnie wypatrywać promocji linii lotniczych, a nasz portfel nie ucierpi.

Filadelfia
Naprzeciwko ratusza w tym historycznym mieście znajduje się Love Park, w którym znajduje się słynna rzeźba Roberta Indiana poświęcona miłości. Miasto słynie z bogatej oferty muzeów, galerii, a także interesującej architektury.


Antigua
Aby zaznać ciszy i intymności, warto zabrać partnera na tę przepiękną karaibską wyspę. Nie będzie tanio – tygodniowa podróż kosztuje 2 tys. dolarów. W tej cenie otrzymujemy pobyt i wyżywienie. Za to wrażenia będą niezapomniane – krystalicznie czysta karaibska woda, wspaniała przyroda i przyjaźni ludzie. Podczas eskapad łodzią Waszymi towarzyszami będą tylko delfiny.


Wiedeń
Pod wieloma względami stolica Austrii jest idealnym miejscem na spędzenie walentynek. Można tu skorzystać z oferty ponad 300 romantycznych bali, które odbywają się od listopada do lutego. Wstęp na bal Johana Straussa, który ma miejsce 13 lutego kosztuje 111 funtów od osoby (w cenie trzydaniowy posiłek). Oczywiście wymagany jest strój wieczorowy – frak i długa suknia.


Reykjavik
W stolicy Islandii mieszka tylko 120 tys. osób, dlatego to miasto trudno nazywać metropolią. Reykjavik otaczają za to najpiękniejsze krajobrazy jakie tylko można sobie wyobrazić. Dzień Św. Walentego będzie tu naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Warto wiedzieć, że miejscowa kuchnia w pełni zasługuje na opinię doskonałej. Potrawy przyrządzane są z najlepszych, świeżych i ekologicznych produktów. W sam raz na romantyczną kolację


Na podstawie cheapflights.co.uk

/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 303

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie