Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Pełny relaks w Dortmundzie i okolicach

13 marca 2009

Większości osób Dortmund kojarzy się przede wszystkim z przemysłem, biznesem, targami, piłką nożną i dużą ilością piwa. Nic bardziej błędnego! Dortmund i jego okolice to również raj dla wielbicieli salonów odnowy biologicznej, ośrodków spa i wycieczek rowerowych!

Be Sociable, Share!


Słowem dla tych, którzy wyznają zasadę – w zdrowym i wypoczętym ciele, zdrowy duch! Z easyJet spędzisz wspaniały weekend w miejscu, które pozwoli na chwilę lenistwa i zapomnienia, aby ze zdwojoną energią powrócić do codziennych obowiązków.

Sauna, masaż, a może aromaterapia i łaźnia turecka? A może chcesz zadbać także o urodę? Nic prostszego! Odwiedź jeden z hoteli spa w Dortmundzie lub wybierz się do jednego z ośrodków wellness oddalonego zaledwie o kilkanaście kilometrów od centrum miasta! easyJet szczególnie poleca centrum rekreacji w Dortmundzie – Revierpark Wischlingen, zwany Małym Rajem. Więcej informacji na http://www.revierpark-wischlingen.de/.


Jeżeli masz ochotę na weekendowy wypoczynek na łonie natury, wybierz się do największego regionu wakacyjnego Nadrenii Północnej Westfalii. To Sauerland z tysiącami gór, wspaniałymi lasami, rajskimi dolinami i tajemniczymi jaskiami oraz Krainą Źródeł (Quellenland). To także doskonałe miejsce na piesze wędrówki i wycieczki rowerowe.


Z Dortmundu szybko przemieścisz się także do regionu Münsterland – zielonych płuc Niemiec. Liczne torfowiska, wrzosowiska, łąki, a także malownicze zamki oraz słynne pałace na wodzie sprawią, że poczujesz się naprawdę wypoczęty! Będąc w Münsterland obowiązkowo wybierz się na przejażdżkę konno lub przynajmniej bryczką, gdyż region ten słynie z hodowli koni i sportów jeździeckich. A gdy potrzebujesz zastrzyku energii zagraj w golfa na jednym z malowniczo położonych pól! Münsterland jest także spełnieniem marzeń amatorów dwóch kółek, a stolica regionu – Münster – okrzyknięta została rowerową stolicą Niemiec. Wszechobecne ścieżki rowerowe, które tworzą siatkę o długości ponad 4000 km oraz ciekawe szlaki śladami skarbów architektury m.in. szlak stu pałaców sprawią, że zakochasz się sielskim, równinnym krajobrazie.


easyJet zaprasza do Dortmundu i okolic! Tam odpocznie twoje ciało i umysł! Wejdź na www.easyJet.com i zarezerwuj swój lot już dziś! Im wcześniej, tym lepiej!


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 703

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie