Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Pełne samoloty na przedświątecznych rejsach Centralwings

5 kwietnia 2007

Przed Świętami Wielkanocnymi Load Factor, czyli wskaźnik wypełnienia miejsc w samolotach osiągnął w Centralwings 100%. Największym zainteresowaniem cieszą się loty pomiędzy Polską a Wyspami Brytyjskimi.

Be Sociable, Share!


Mieszkający i pracujący w Wielkiej Brytanii i Irlandii Polacy przylatują właśnie na Święta Wielkanocne do Ojczyzny. Wykupione są już prawie wszystkie bilety na rejsy do Polski z Londynu, Edynburga i Dublina. Load Factor na lotach z Shannon i Cork również jest bardzo wysoki i wynosi około 90%. Większość miejsc pasażerowie zarezerwowali już dużo wcześniej – swoją podróż na Święta zaplanowali z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.


 


„Obserwując specyfikę zakładanych na okres przedświąteczny rezerwacji widzimy, że największym zainteresowaniem cieszą się loty do Polski. Jest jednak wyjątek: bardzo wysokie bookingi na loty z Polski zanotowaliśmy na naszych połączeniach do Rzymu. To z pewnością efekt wielu pielgrzymek związanych z rocznicą śmierci Jana Pawła II”  – mówi Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings.


 


Polskie tanie linie lotnicze Centralwings stają się linią pierwszego wyboru dla Polaków mieszkających za granicą. Linie oprócz tanich biletów oferują bowiem najniższe na polskim rynku opłaty za nadbagaż. Cena każdego dodatkowego kilograma zgłaszanego przez Internet wynosi tylko 16 PLN, a na lotnisku w trakcie odprawy 24 PLN. Ponadto Centralwings umożliwia pasażerom maksymalne wykorzystanie limitu darmowego bagażu. Klienci podróżujący w ramach jednej rezerwacji mogą  wspólnie liczyć kilogramy wszystkich przewożonych bagaży.


 


Centralwings lata na Wyspy Brytyjskie i do Irlandii z 6. polskich miast: Warszawy, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Szczecina. Każdego tygodnia linie przewożą pasażerów do Londynu Gatwick, Londynu Stansted, Cork, Edynburga, Dublina i Shannon w 58. rejsach.  Centralwings oferuje też połączenia pomiędzy Rzymem a pięcioma polskimi miastami: Warszawą, Gdańskiem, Wrocławiem, Krakowem i Łodzią.


 


Źródło: Centralwings.pl


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 529

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie