Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Pasażerowie odwołanych rejsów z Bolonii już dziś wracają do Polski

12 czerwca 2008

Pasażerowie dwóch rejsów Centralwings z Bolonii do Krakowa i Warszawy nie odlecieli wczoraj (10.06.2008) z Włoch do Polski ze względu na strajk części personelu lotniska w Bolonii. Niestety linie Centralwings nie otrzymały wcześniej informacji potwierdzającej strajk i dlatego linie nie odwołały wcześniej ww. rejsów.

Be Sociable, Share!


Pomimo rozmów przedstawicieli linii z portem lotniczym, pasażerowie nie zostali ostatecznie odprawieni. Pasażerowie Centralwings nie byli jedynymi pasażerami, którzy ucierpieli z powodu strajku pracowników lotniska w Bolonii. 

Część pasażerów z dwóch odwołanych rejsów z Bolonii do Krakowa i Warszawy już dziś wróci do Polski. Większość wróci do kraju 12 czerwca. Część pasażerów wyleci do kraju z Bolonii, a druga grupa zostanie przetransportowana autobusami na lotnisko w Rzymie i stamtąd poleci do Polski.
Wszystkim pasażerom, którzy nie wylecieli wczoraj z Bolonii, linie Centralwings zapewniły niezbędne świadczenia – w tym nocleg w hotelu. Pasażerowie, którzy wylecą do Polski 12 czerwca, również zostaną zakwaterowani w hotelu.


centralwings.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 131

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie