Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Pasażerowie mówią NIE lotnisku Heathrow

27 marca 2008

W rankingu międzynarodowych lotnisk, który został sporządzony po zbadaniu opinii pasażerów, największy londyński port lotniczy został umiejscowiony na pozycji 103 ze 162 możliwych. Najlepiej został oceniony port w Hong Kongu.

Be Sociable, Share!


Firma Skytrax, która przeprowadziła badania, poprosiła 7,8 milionów pasażerów, by ocenili porty lotnicze pod względem wygody, uprzejmości obsługi oraz poziomu czystości łazienek. Lotnisko Heathrow znalazło się na miejscu 103. Najczęściej pasażerowie skarżyli się na długie kolejki, nieprzyjazne zachowanie straży granicznej oraz powolny i skomplikowany system bagażowy. Heathrow zostało także wybrane jako ósme na liście najmniej atrakcyjnych portów, jeśli chodzi o połączenia międzynarodowe.  

Lotnisko Heathrow zostało uplasowane na 116. miejscu za ogólny poziom czystości, 105. miejsce za łazienki oraz 154. miejsce za wygodę. Ponadto zajęło 42. miejsce jeśli chodzi o ilość sklepów bezcłowych, 72. miejsce za restauracje i kawiarnie oraz 79. miejsce za przyjazną obsługę.


Najlepszym lotniskiem okazał się port Hong Kong International, który zajął także najwyższą pozycję pod względem bezpieczeństwa oraz gastronomii. 


Na podstawie cheapglights.co.uk


/KY/
 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 630

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie