Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Our World – przewodnik Scandinavian Airlines

19 grudnia 2008

Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie serwują najlepsze Martini w Skandynawii; jaka restauracja jest teraz najmodniejsza w Delhi; jak najlepiej spędzić poranek, popołudnie lub wieczór w Chicago, albo gdzie szukać w Tokio najlepszych wyprzedaży?

Be Sociable, Share!


A może myśleliście nad tym, jak najszybciej dojechać na spotkanie metrem w Nowym Jorku; gdzie zjeść lunch biznesowy w Pekinie, albo gdzie pójść samemu na kolację w Seattle?

Odpowiedzi i praktyczne porady łatwo znajdziecie w najnowszym wydaniu przewodnika Our World na rok 2009. Ten wyjątkowy przewodnik po największych miastach na świecie do których latają Linie Lotnicze SAS, został wydany po raz pierwszy w 2008 roku i od razu odniósł ogromny sukces.


Kolejna edycja to owoc rzetelnej i wnikliwej pracy lokalnych korespondentów, którzy sprawdzili każdy zakątek, odwiedzili każdą boczną uliczkę i zajrzeli pod każdy kamień w opisanych przez siebie miejscach.


Uaktualniony przewodnik Our World 2009 oferuje czytelnikom możliwość odkrycia prawdziwych miejskich skarbów i skrywanych sekretów, które sprawią, że w odwiedzanym miejscu poczujemy jak jego prawdziwi mieszkańcy. W przewodniku znajdują się także rady pracowników SAS oraz Larsa Sandahla Sørensena – dyrektora zarządzającego SAS International.


W Our World znajdziemy informacje zarówno o największych miastach, w których lądują samoloty linii SAS, a także o głównych miastach Skandynawii.
Zapraszamy podróżnych do odwiedzenia fascynujących miejsc na naszym globie:
Bangkoku, Pekinu, Chicago, Kopenhagi, Delhi, Dubaju, Helsinek, Nowego Jorku, Oslo, Seattle, Sztokholmu, Tokio i Waszyngton DC .


Our World wydawany jest w imieniu SAS przez P&R Publishing, kosztuje 15 Euro i można go kupić poprzez stronę internetową www.sasguides.com


P&R Publishing oferuje również popularny przewodnik SAS Crew Guides w cenie 25 EUR.


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 290

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie