Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Ostatnie chwile wyprzedaży w bmibaby

13 listopada 2007

Tylko do wtorku 13 listopada mamy możliwość rezerwować bilety na zimowe loty tanich linii bmibaby w niewiarygodnie niskich cenach. Koszt przelotu do wybranych miast Europy zaczyna się juz od 18,99 funtów w jedna stronę, licząc podatki i opłaty dodatkowe.

Be Sociable, Share!


Jeżeli trochę się pośpieszymy, będziemy mogli obejrzeć ogromną choinkę w Watykanie polecieć do Genewy, by pozjeżdżać na nartach w Alpach.  Loty w promocyjnych cenach są dostępnych z brytyjskich lotnisk: Birmingham, Cardiff, East Midlands oraz Manchester. 

Z lotniska w Birmingham można polecieć do Jersey (od 18.99 funtów), Cork oraz Knock (od 21.99 funtów), Amsterdamu, Barcelony, Genewy, Lisbony, Madritu oraz Rzymu (Fiumicino) (od 24,99 funtów). Z Cardiff polecimy do: Jersey (od 18.99 funtów), Amsterdamu (od 21.99 funtów) i Genewy (od 24.99 funtów). Z East Midlands dostępne są połączenia do: Jersey (od 21.99 funtów), Amsterdamu i Genewy (od 24.99 funtów). Z portu w Manchester możemy wyruszyć do: Cork (od 18.99 funtów), Knock i Jersey (od 21.99 funtów) oraz Genewy (od  24.99 funtów).


Ilość promocyjnych biletów na loty w okresie zimowych ferii jest ograniczona. Linie także nie przyjmują zwrotów biletów kupionych na wyprzedaży. Przy rezerwacji za pomocą kart bankowych pobierany jest jeden procent prowizji (minimum 1,99 funtów). Płacąc kartą kredytową zapłacimy trzy procent prowizji (minimum 4,99 funtów.)


Na podstawie cheapflights.co.uk


/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 106

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie