Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

OLT Express – lądowanie awaryjne w Sofii

17 maja 2012

Polski samolot czarterowy firmy OLT Express lądował awaryjnie na lotnisku w Sofii. Według informacji TVN24, pozyskanych od pasażerów samolotu po wylądowaniu załoga biegała z gaśnicami po pokładzie.

Be Sociable, Share!


Polski samolot czarterowy firmy OLT Express lądował awaryjnie na lotnisku w Sofii. Według informacji TVN24, pozyskanych od pasażerów samolotu po wylądowaniu załoga biegała z gaśnicami po pokładzie. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna awaryjnego lądowania, ale pasażerowie mówią o pożarze w kabinie.

Maszyna firmy OLT Express wiozła turystów z biura podróży Itaka. Samolot wykonywał lot czarterowy z Warszawy do Hurghady.

- Czekamy na oficjalny komunikat od właściciela samolotu. Jednak najważniejsze już wiemy. Samolot wylądował awaryjnie, ale nikomu nic się nie stało – mówi w rozmowie z Gazeta.pl rzecznik biura Itaka Piotr Henicz. Zapewnia, że „zastępczy samolot zostanie podstawiony do Sofii i pasażerowie dalej polecą do Hurghady”. Według informacji od pasażerów, na które powołuje się TVN24, po wylądowaniu załoga biegała po pokładzie z gaśnicami.

Na podstawie: gazeta.pl

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie