Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Porty lotnicze - Aktualności

Okęcie sponsorem obchodów 25-lecia istnienia

Okęcie sponsorem obchodów 25-lecia istnienia

30 sierpnia 2005

Lotnisko Chopina będące mecenasem licznych przedsięwzięć kulturalnych postanowiło w ramach kontynuacji prowadzonej polityki marketingowej podjąć współpracę z Instytutem Lecha Wałęsy i Fundacją „Centrum Solidarność” w zakresie organizacji obchodów 25 rocznicy powstania „Solidarności”.

Be Sociable, Share!


Z okazji 25-rocznicy sierpnia 1980 r. Lotnisko Chopina, zaangażowało się w organizowane przez Instytut Lecha Wałęsy i Fundacja „Centrum Solidarność” uroczyste obchody tych doniosłych wydarzeń. Głównym punktem obchodów uroczystości rocznicowych była Konferencja zorganizowana pod przewodnictwem profesora Bronisława Geremka, w której udział wzięli wysokiej rangi politycy z kraju i zagranicy, liczni przedstawiciele państw europejskich, przedstawiciele sponsorów i przedstawiciele mediów. Honorowym gościem konferencji była jedna z kluczowych postaci tamtych dni Prezydent RP Lech Wałęsa. Głównym tematem Konferencji było posumowanie dotychczasowej działalności „Solidarności” na rzecz ochrony wartości narodowych, a w szczególności wolności i ochrony praw człowieka oraz omówienie roli „Solidarności” w obecnych czasach.

Obchodom uroczystości towarzyszyły liczne wydarzenia kulturalne, m.in. jubileuszowy koncert w Teatrze Wielkim w Warszawie zorganizowany pod patronatem Prezydenta Lecha Wałęsy i Prezydenta Miasta Warszawy Lecha Kaczyńskiego.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 595

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie