Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Odwieź Newcastle i Tyneside z Jet2.com

22 sierpnia 2007

Newcastle – świetne na zakupy, wypoczynek, nocne życie i kulturę – te miasto ma to wszystko! Jet2.com oferuje wiele tanich lotów do i z lotniska Newcastle. Newcastle , położone na północnym brzegu rzeki Tyne, od razu udowadnia, że jest popularnym miejscem na krótki wypoczynek.

Be Sociable, Share!


Miasto odnowy, z atmosferą pełną życia i gwaru, Newcastle jest już dobrze znane z jednej z najlepszych kultur nocnego życia i barów w UK. Wybrzeże i obszar Quayside to stylowe miejsce rozpoczęcia Twojej wycieczki, z wspaniałą kolekcją barów i restauracji. Stąd możesz również oglądać imponujący Most Gateshead Millennium, łączący północne wybrzeże (Newcastle) z południowym wybrzeżem rzeki Tyne.

Z obszaru kultury, upewnij się, że odwiedzisz Balticmill, otwarte w 2002 muzeum sztuki współczesnej, będące częścią odnowy kulturalnej dla Gateshead Quays. Muzeum Hancock (City Centre) to muzeum historii naturalnej, godne wizyty, posiadające wystawy wszystkich epok. Dalej Angel of The North (Anioł Północy) wita podróżnych w regionie, ta imponująca struktura (54 m wysokości) może być prawdziwie doceniona jedynie na miejscu!


Zakupoholicy nie będą zawiedzieni. Chlubą Newcastle jest pobliskie Metro Centre, jedno z największych centrów handlowych w Europie, chwalone za fantastyczne połączenie zakupów popularnych, niezależnych i w butikach w centrum handlowym.


Tanie loty Jet2.com na lotnisko Newcastle zapewniają również wyjątkową bazę do odkrywania północnego wschodu Anglii, z przepięknym krajobrazem Northumberland i Kielder Forest, w Twoim zasięgu.


Kiedy już zbadasz miasto, możesz zarezerwować tani lot z Newcastle do wielu wspaniałych europejskich wakacyjnych miejsc, razem z Jet2.com. Możesz odnaleźć loty z Newcastle do Murcia, zarezerwować lot z Newcastle do Cork albo znaleźć tanie loty z Newcastle do Amsterdamu lub Murcia, wszystkie online na stronie Jet2.com. Inne wspaniałe kierunki do odwiedzenia, jeśli lecisz z lotniska Newcastle, to Minorka, Piza i Teneryfa: wybór jest Twój!


Koszt pinta piwa – około £2.00


Jet2.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 799

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie