Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Odlotowe zaręczyny z easyJet w Paryżu

20 stycznia 2009

Jeżeli jeszcze nie ustaliłeś planu działania – teraz nadchodzi ostatnia szansa, aby zaskoczyć ukochana osobę! Czy jest na świecie bardziej romantyczne miejsce niż Paryż? A czyż zaręczyny nie są najbardziej magiczną chwilą w życiu? Tak, tak i jeszcze raz tak! Poleć z easyJet do Paryża, a sprawisz, że do końca życia oboje nie zapomnicie wspólnie spędzonych chwil nad Sekwaną!

Be Sociable, Share!


Co lub kto przychodzi Ci w pierwszej chwili na myśl, gdy słyszysz słowa takie jak: miłość, romantyczna historia czy wielkie uczucie? Oczywiście osoba, którą uwielbiasz, miejsce, w którym wasze spojrzenia po raz pierwszy się spotkały, ulica, na której składaliście sobie na ustach nieśmiałe pocałunki… Chciałbyś mieć więcej takich wspomnień i aby twoja love story była jeszcze bardziej romantyczna? Koniecznie daj się namówić na podróż do miejsca, które z dumą nosi imię Miasta Miłości.

Paryż zawsze był i na zawsze pozostanie krainą zakochanych oraz tych, którzy pragną, aby zapomniane uczucie rozkwitło na nowo. Od wieków Francuzi, a w szczególności mieszkańcy Paryża, cieszą się opinią najlepszych kochanków na świecie, którzy do perfekcji opanowali sztukę demonstrowania uczuć. Abelard cierpiał z miłości do ukochanej Heloizy, kochankowie dwóch synowych króla Francji, Filipa IV Pięknego, zapłacili za swoje romanse, a Napoleon nie mógł znieść pustki, którą zostawiła po sobie jego najdroższa Józefina.


Nie tylko w legendach i opowieściach o niekończącej się miłości, ale także we współczesnych komediach romantycznych głównym bohaterem jest… Paryż. Wystarczy przywołać sceny z filmu „Francuski pocałunek” i wielkie uczucie, jakie wybuchło między Kate (Meg Ryan) i mężczyzną o imieniu Luc (Kelvin Kline) lub historię z nagrodzonego Oscarem musicalu „Amerykanin w Paryżu”, w którym amerykański żołnierz Jerry (Gene Kelly) przyjeżdża nad Sekwanę i bez pamięci zakochuje się w piosenkarce kabaretowej. Paryż jest również odpowiedzią dla osób, które chcą ożywić swój związek i odnaleźć w sobie drzemiące pokłady romantyzmu, tak jak Marion (Julie Delpy) i Jack (Adam Goldberg) w filmie „Dwa dni w Paryżu”, dowiedzieć się czegoś nowego o miłości, co uczynili Francine (Natalie Nortman), Suzanne (Juliette Binoche) i Vincent (Nick Nolte) w „Zakochanym Paryżu” lub Amélie Poulain (Audrey Tautou) i Nino Quincampoix (Mathieu Kassovitz) w kinowym hicie sprzed kilku lat – „Amelia”.


easyJet zabierze cię bezpośrednio do stolicy Francji, gdzie poczujesz prawdziwie paryską atmosferę miłości na ulicach i w małych przytulnych kafejkach. W tym fantastycznym mieście miłość jest wszechogarniająca! Zabierz tam ukochaną lub ukochanego i spójrzcie razem w niebo nad Sekwaną jak bohaterowie filmu „Niebo nad Paryżem”, a ta noc na zawsze pozostanie w waszej pamięci!


easyJet ma dla ciebie małą podpowiedź – wielkimi krokami zbliżają się Walentynki! Będziecie spacerować po Champs Élysées trzymając się za ręce, całować o zachodzie słońca na Wieży Eiffla i wspólnie wspinać po schodkach na wzgórze Montmarte… Zupełnie jak Abelard i Heloiza… Na zawsze razem! Wejdź na www.easyJet.com, kup bilet i zakochaj się także w Paryżu!


easyjet.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 924

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie