Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Eurolot

Od wiosny: więcej lotów do Amsterdamu i Zurychu

23 stycznia 2013

Częściej z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu oraz z Gdańska do Amsterdamu polecimy już od wiosny. Są już bilety w promocyjnych cenach.

Be Sociable, Share!


Częściej z Krakowa do Amsterdamu i Zurychu oraz z Gdańska do Amsterdamu polecimy już od wiosny. Są już bilety w promocyjnych cenach.

Od 195 zł można już kupić bilety na kontynuowane od kwietnia rejsy z Krakowa do Gdańska oraz z Gdańska do Krakowa. Na tej trasie, podobnie jak dotychczas, od wiosny będzie można polecieć jednym z jedenastu połączeń w tygodniu (dwa rejsy dziennie od poniedziałku do piątku oraz jeden lot w niedziele). W cenie biletu każdy pasażer Eurolot może zabrać na pokład łącznie 26 kg bagażu (20 kilogramów bagażu rejestrowanego i 6-kilogramowy bagaż podręczny). Dzieci do drugiego roku życia podróżują z nami za darmo.

Z Krakowa częściej do Amsterdamu i Zurychu
Wiosną i latem z krakowskiego portu częściej polecimy do Holandii i Szwajcarii. Od 1 kwietnia zwiększamy liczbę rejsów z Krakowa do Amsterdamu – z dotychczasowych czterech do sześciu tygodniowo. Wyloty odbywać się będą od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. Podobnie prezentuje się wiosenny rozkład lotów z Krakowa do Zurychu, gdzie od wiosny startować będziemy sześć razy w tygodniu. To o dwa połączenia więcej niż obecnie.

Z Gdańska więcej połączeń do Amsterdamu i Chorwacji
Więcej połączeń do Holandii wystartuje też z gdańskiego lotniska. Od kwietnia pasażerowie z Pomorza będą mogli latać z Gdańska do Amsterdamu jednym z pięciu rejsów w tygodniu. Wyloty odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Aktualnie można rezerwować bilety na rejsy w poniedziałki, środy i piątki.

W wiosennym rozkładzie nie zabraknie też bezpośrednich połączeń z Gdańska do Chorwacji. Pierwsze rejsy na słoneczne południe Europy – do Splitu, Zadaru, Dubrownika i Rijeki (wyspa Krk) – ruszą tuż przed majówką a lot potrwa zaledwie 3 godziny. Na trasach polecimy jednym z ośmiu nowych Bombardierów Q400 NextGen.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie