Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Od dzisiaj rozkład zimowy Norwegian – nowe kierunki i więcej rejsów

11 maja 2007

10 maja Norwegian Air Shuttle opublikował rozkład na sezon ZIMA 2007/2008. W rozkładzie pojawiają się nowe kierunki Warszawa – Monachium, Warszawa – Stavanger oraz Szczecin – Oslo. Rejsy z Warszawy do Monachium rozpoczną się 29 października, do Stavanger 31 października, zaś ze Szczecina do Oslo 30 października.

Be Sociable, Share!


Uzupełnią istniejące już połączenia z Warszawy do Oslo, Bergen, Birmingham, Sztokholmu, Kopenhagi, Rzymu, Aten, Malagi i Alicante, z Krakowa do Oslo i Sztokholmu oraz z Gdańska do Oslo.
Ponadto, w związku z rosnącym zainteresowaniem rejsami Warszawa – Kopenhaga,     od 31 sierpnia Norwegian oferować będzie codzienne połączenie na tej trasie.Ceny (widoczne na stronie internetowej oraz w systemie rezerwacyjnym Amadeus) zaczynają się już od 107 zł.Rozkład lotów na nowych trasach: 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Norwegian wprowadza też od dziś do sprzedaży ofertę na wybrane  połączenia w  sezonie letnim  2008 r. Atrakcyjne taryfy na wakacyjne podróże dostępne są na wszystkich trasach z Warszawy i innych polskich miast.


 


Źródło: norwegian.no


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 364

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie