Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Ze świata

Obok pasażera posadzono ciało

20 marca 2007

Paul Trinder musiał spędzić część podróży z Delhi do Londynu siedząc obok zmarłej osoby. Pasażer oskarża British Airways i domaga się zwrotu pieniędzy za bilet. Podczas dziewięciogodzinnego lotu zmarła starsza kobieta. Jej ciało zostało przeniesiono z miejsca w drugiej klasie do pierwszej, gdzie było więcej przestrzeni. Drzemiący pasażer, obok którego stewardessy posadziły ciało, o niczym nie wiedział. Po przebudzeniu myślał, że kobieta jest bardzo chora, lecz kiedy zapytał, co jej jest, usłyszał, że nie żyje.

Be Sociable, Share!


Trinder przeżył najgorszy lot w swoim życiu. Później napisał oficjalną skargę. Pasażer twierdzi, że skoro ciało przebywało kilka godzin w temperaturze pokojowej, istniało zagrożenie dla jego zdrowia. Linie British Airways jednak uznały, że mężczyźnie nie należy się zwrot pieniędzy za bilet. Postanowił więc sprawę nagłośnić.

W odpowiedzi na zarzuty pasażera, rzecznik BA wyjaśnił, że ciało przeniesiono do pierwszej klasy, bo w pozostałej części samolotu nie było miejsca. Wytłumaczył, ze gdy klient umiera na pokładzie, sytuacja staje się bardzo trudna oraz przeprosił w imieniu firmy za niedogodności.

/KY/ na podstawie Gazety Wyborczej

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 137

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie