Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowy rozkład- Zima 2004/2005

10 września 2004

Od 2 września znamy jest nowy rozkład na sezon Zima 2004/2005, który w lotnictwie trwa od końca października do marca. W rozkładzie pojawiają się nowe rejsy do Londynu z Bydgoszczy i Szczecina oraz połączenie z Warszawy do Sztokholmu. Air Polonia pracuje również nad uruchomieniem połączenia z Warszawy do Moskwy.

Be Sociable, Share!


Od Października zwiększy się częstotliwość rejsów na już obsługiwanych trasach: do Londynu z Warszawy (14 rejsów tygodniowo, 2 rejsy dziennie), z Gdańska i Poznania (3 rejsy tygodniowo) i z Katowic (4 rejsy tygodniowo). Ogólna liczba rejsów między Polską a Wielką Brytanią wzrośnie do 56 tygodniowo; miedzy Warszawą a Paryżem i Warszawą a Rzymem do 14 tygodniowo; między Warszawą a Brukselą i Warszawą a Frankfurtem do 12 tygodniowo.

Równocześnie z nowym rozkładem Airpolonia.com uruchamia promocję. Podróż w jedną stronę od 68 PLN na połączenia w sezonie zimowym, kupione w okresie 3-19.09. Łącznie z biletami w cenie 88 PLN, 118 PLN i 148 PLN Airpolonia.com proponuje 250 000 biletów w promocji. Na rejsach z Londynu do Polski taryfa promocyjna wynosi 19 GBP; na połączeniach z innych portów zagranicznych do Polski taryfa promocyjna wynosi 29 EUR.

Airpolonia.com jest jedną z niewielu linii lotniczych, które nie wprowadziły dopłaty paliwowej, sięgających u niektórych przewoźników kilkudziesięciu złotych. Opłaty i podatki lotniskowe, jakimi Airpolonia.com obciąża pasażerów są o kilkadziesiąt złotych niższe niż w innych liniach. W przypadku październikowych wylotów z Warszawy wynoszą one w Airpolnia.com 59 PLN w porównaniu do 100 PLN w przypadku Wizzaira i 113 PLN w przypadku SkyEurope.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 601

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie