Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Nowy rejs: Katowice – Kopenhaga

29 lutego 2012

Wraz z początkiem letniego rozkładu lotów, Skandynawskie Linie Lotnicze SAS uruchamiają nowe połączenie na trasie Katowice – Kopenhaga. Ceny biletów od 359zł w jedną stronę (cena zawiera podatki oraz opłatę za rezerwacją na stronie flysas.pl w wysokości 40zł).

Be Sociable, Share!


Wraz z początkiem letniego rozkładu lotów, Skandynawskie Linie Lotnicze SAS uruchamiają nowe połączenie na trasie Katowice – Kopenhaga.
Ceny biletów od 359zł w jedną stronę (cena zawiera podatki oraz opłatę za rezerwacją na stronie flysas.pl w wysokości 40zł).

ROZKŁAD LOTÓW

Rejsy na nowej trasie wystartują 26 marca 2012 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Połączenie będzie obsługiwane przez samoloty CRJ200 lub CRJ900 NextGen. Wyloty z Katowic o 14.15, przyloty do Kopenhagi o 15.45. Rejsy z kopenhagi do Katowic odlatywac beda o 12.10, przylot do Katowic o 13.40

Z SAS DO STOLICY DANII I DALEJ W ŚWIAT…

Samoloty SAS wylatujące z Katowic będą lądować w kopenhaskim porcie lotniczym Kastrup -  główny hub linii SAS (co oznacza liczne możliwości przesiadek na inne rejsy). Lotnisko Kastrup w Kopenhadze jest jednocześnie jednym z najbardziej lubianych przez pasażerów i przyjaznych lotnisk: łatwym do przesiadki, kameralnym, określanym jako „ciche”, wielokrotnie nagradzanym.

Tym samym dzięki licznym, bezpośrednim połączeniom SAS i partnerów sojuszu Star Alliance z kopenhaskiego lotniska, pasażerowie podróżujący z Katowic zyskują nie tylko dogodną komunikację z Danią i Skandynawią ale także z wieloma miastami na całym świecie m.in.:

AMSTERDAM, BRUKSELA, DUBLIN, DUSSELDORF, GENEWA, HAMBURG, HANOWER, HELSINKI, LONDYN, PARYŻ, ZURICH,

Rezerwuj bilety SAS zawsze na oficjalnej stronie flysas.pl gdzie znajduje się bardzo prosty i funkcjonalny system wyświetlania dostępnych miejsc i taryf – na kilka dni przed i po sugerowanej dacie przelotu. SAS, jak zawsze zapewnia: min. 23 kg bagażu bez opłat, 25% zniżki dla dzieci, darmowy check-in online, przy stanowiskach odpraw lub w automacie oraz punkty EuroBonus za każdą podróż.

Od letniego rozkładu lotów, oprócz trasy Katowice – Kopenhaga, SAS zaoferuje w sumie 21 nowych połączeń, w tym m.in. z Kopenhagi do Malagi, Splitu i Dubrownika oraz ze Sztokholmu do Barcelony, Dubrownika, Malagi czy Alicante.

Katowice to piąte polskie miasto na mapie połączeń SAS – oprócz tego połączenia SAS w Polsce oferuje bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia oraz z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen) i od 23 października do Sztokholmu (lotnisko Arlanda). Łącznie SAS oferuje połączenia do ponad 60 skandynawskich miast.

Z radością zapraszamy na pokład SAS – najbardziej punktualnej linii lotniczej w Europie w 2009, 2010 oraz 2011!

Be Sociable, Share!

Wizyt: 369

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie