Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowy Prezes Centralwings

4 lipca 2006

Rada Nadzorcza firmy Nowy Przewoźnik Sp. z o.o. Centralwings, polskiej taniej linii lotniczej będącej częścią grupy PLL LOT SA, podjęła dnia 3 lipca 2006 roku jednogłośnie uchwałę o powołaniu Pana Macieja Kwiatkowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu.

Be Sociable, Share!


Prezes Maciej Kwiatkowski posiada wieloletnie doświadczenie managerskie w branży lotniczej, w obszarze sprzedaży oraz strukturach operacyjnych PLL LOT (lata 70-te), TWA, Delta Airlines (lata 80-te i 90-te) w Polsce, USA
i Holandii. Pełnił również funkcję doradcy Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego – był współautorem wdrożenia unijnych regulacji w zakresie ochrony praw pasażerów.

Od roku 1994 roku był Prezesem Zarządu Vision Express Polska, tworząc strukturę sprzedaży firmy w Polsce
i Czechach, zdobywając znaczny udział w rynku produktów optycznych i przyczyniając się do wypracowania silnej pozycji finansowej. Ostatnio obejmował stanowisko Szefa Kontroli Wewnętrznej w firmie ubezpieczeniowej Elvia.

Nowy Prezes Zarządu Centralwings łączy bogate doświadczenie w dziedzinie transportu lotniczego z istotnymi osiągnięciami na rynku sprzedaży detalicznej. Daje to dobre podstawy do rozwinięcia z sukcesem biznesu firmy Centralwings, poprzez poszerzenie oferty rynkowej przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i kanałów dystrybucji.

Jednym z pierwszych wyzwań stojących przed nowym Prezesem Zarządu będzie współuczestnictwo w finalizacji budowy wspólnej strategii Grupy LOT, której Centralwings jest istotnym elementem.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 877

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie