Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowy Dyrektor Operacyjny w Wizz Air

27 października 2009

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił dzisiaj, że w listopadzie 2009 r. do firmy dołączy Chris Collins, który obejmie stanowisko  Dyrektora Operacyjnego. Collins będzie pracował w biurze Wizz Air w Budapeszcie.

Be Sociable, Share!


Collins pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie rozwijał swoją karierę w branży lotniczej. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w  pracy na rozmaitych stanowiskach kierowniczych, między innymi w liniach People Express i Continental Airlines. Karierę w sektorze linii nisko-kosztowych rozpoczął w 1998 r. jako jeden z pierwszych pracowników linii Jet Blue na stanowisku Starszego Kierownika Operacyjnego. Przez ostatnie cztery lata pracował na stanowisku Dyrektora Operacyjnego w liniach Frontier Airlines.

„Przyjście Chrisa do Wizz Air jest kolejnym krokiem milowym w procesie budowania pozycji naszej linii” – powiedział  József Váradi, Prezes Wizz Air – „Jego zdolności kierownicze na pewno wpłyną pozytywnie na rozwój firmy oparty na przywództwie cenowym. Planujemy rozbudować flotę samolotów z 26 do 132 maszyn w ciągu najbliższych ośmiu lat, czego zapowiedzią są zamówienia na Airbusy A320, jakie już złożyliśmy. Chris wniesie do Wizz Air cenne doświadczenie w rozwijaniu firmy. Na pewno będzie źródłem nowych pomysłów na codzienne funkcjonowanie firmy, jak i dotyczących jej strategicznego rozwoju. Obecność Chrisa zwiększy potencjał intelektualny firmy”.

wizzair.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 705

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie