Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowy Dyrektor Norwegian w Polsce

8 listopada 2006

Tanie linie lotnicze Norwegian ogłosiły nominacje Jarosława Świeckiego na stanowisko dyrektora generalnego w Polsce. „Od dziś na czele polskiej bazy Norwegian stać będzie nasz nowy dyrektor. Linie są dumne z nominacji nowego, wysoce wykwalifikowanego pracownika, który będzie wspierał działalność linii w Polsce i witają nowego członka załogi”. Powiedział dyrektor generalny Norwegian Bjorn Kjos.

Be Sociable, Share!


Jarosław Świecki jest znany jako jeden z architektów odpowiedzialnych z sukces Centrum Handlowego Klif w Polsce. Przyłączył się do zespołu Polinvest (właściciela Klif-a) ponad 10 lat temu. Przez ten okres trzy lata pracował jako dyrektor finansowy i sześć lat jako dyrektor generalny. W tym czasie Polinvest stał się jedną z najbardziej dochodowych firm w Polsce.

Jarosław Świecki będzie kierował bazą linii w Warszawie. „Szczerze wierzę w swój zespół i jestem przekonany, że linie Norwegian będą nadal dynamicznie rozwijały się w Polsce, z czego korzyści będą odnosiły zarówno same linie jak i polscy klienci”, powiedział świeżo nominowany dyrektor na Polskę.

/Norwegian/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 721

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie