Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowy Boeing 747-8 Lufthansy już niebawem

23 maja 2012

Już niedługo będzie można zobaczyć nowego jumbo, który po raz pierwszy poszybuje w niebo w barwach Lufthansy! W nowym Boeingu 747-8 znajdą się najnowsze i najnowocześniejsze wersje wyposażenia, dotyczące wszystkich trzech klas podróży.

Be Sociable, Share!


Już niedługo będzie można zobaczyć nowego jumbo, który po raz pierwszy poszybuje w niebo w barwach Lufthansy! W nowym Boeingu 747-8 znajdą się najnowsze i najnowocześniejsze wersje wyposażenia, dotyczące wszystkich trzech klas podróży. Nowy fotel klasy biznes, który można przekształcić w zupełnie płaskie łóżko, imponująca przestrzeń oraz najnowocześniejszy projekt przestronnej kabiny pasażerskiej – tworzą po prostu nowe standardy podróżowania.


Nowy jumbo rozpocznie obsługę regularnych połączeń na trasie z Frankfurtu do Waszyngtonu – już teraz można dokonywać rezerwacji. Przy odrobinie szczęścia pierwsza podróż jumbo może być całkowicie bezpłatna – ponieważ możesz wygrać dwa ekskluzywne bilety na rejs nowym jumbo.

Warto więc już teraz zarejestrować swój udział w konkursie i jednocześnie złożyć swój własny model 747-8 z cyfrowych części 3D. W ten sposób można poznać wyjątkowy komfort nowej kabiny pasażerskiej i wiele technicznych nowinek, które zostały zastosowane do konstrukcji tego samolotu.

Experience the Legend – na lufthansa.com/747-8

Be Sociable, Share!

Wizyt: 353

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie