Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje

Nowości w Eurolot: więcej wakacyjnych lotów (od 149 zł)

18 lutego 2013

Eurolotem nad Bałtyk (wyspa Uznam) z Warszawy, Dortmundu i Kolonii będzie można polecieć już od 4 maja. Bilety dostępne są od 149 zł!

Be Sociable, Share!


Eurolotem nad Bałtyk (wyspa Uznam) z Warszawy, Dortmundu i Kolonii będzie można polecieć już od 4 maja. Bilety dostępne są od 149 zł!

Z początkiem maja wystartują trzy nowe, wakacyjne połączenia Eurolotu. Do położonego na wyspie Uznam Heringsdorfu/Świnoujścia będzie można dolecieć bezpośrednio z Warszawy oraz z dwóch niemieckich miast – Dortmundu i Kolonii. Rejsy na wszystkich trasach odbywać się będą w każdą sobotę przez cały sezon letni, aż do 26 października. Bilety w najniższych taryfach dostępne są w naszym systemie.

Nadbałtyckie miasteczko Heringsdorf leży kilka kilometrów od Świnoujścia. Połączenia zostały tak pomyślane, aby ułatwić chętnym dotarcie nad Bałtyk, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim.

Rejsy z Niemiec na wyspę Uznam to nowość w siatce Eurolotu. Lot z Dortmundu i Kolonii na piaszczyste, nadbałtyckie plaże potrwa zaledwie 80 minut.

Do Heringsdorfu chętni polecą już od 149 zł, kupując bilet w dwie strony (łącznie 299 zł za przelot tam i z powrotem). Dzieci do drugiego roku życia podróżują z nami bezpłatnie a młodzież do lat 18 korzysta z 50 proc. zniżki. Trasy obsługiwać będą nowe Bombardiery Q400 NextGen.

W cenę biletu wliczony jest przewóz bagażu rejestrowanego oraz poczęstunek na pokładzie.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 488

Tagi: ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie