Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowości i promocje Emirates

13 marca 2009

Pasażerowie Emirates mogą teraz cieszyć się relaksem i wygodą w nowym Marhaba lounge (po arabsku znaczy witamy), otwartym w Terminalu 3 w Dubaju. Marhaba Lounge dostępny jest dla wszystkich pasażerów Emirates, niezależnie w jakiej klasie podróżują!

Be Sociable, Share!


Za jedynie 42 USD podróżni mogą doświadczyć komfortu business lounge. Marhaba Lounge oferuje stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, internet bezprzewodowy, telefon, faks oraz szeroki wybór dań kuchni arabskiej i międzynarodowej. Rezerwacji można dokonywać przez internet: www.marhabaservices.com i na lotnisku w Dubaju. Zapraszamy!

EMIRATES – ARABIAN AIRPASS


Z przyjemnością informujemy, że Emirates przywrócił jeden ze swoich atrakcyjnych produktów – Arabian Airpass. Już za 50 USD można polecieć z Dubaju do jednego z krajów Półwyspu Arabskiego: Muscatu, Dohy, Damaszku, Kuwejtu, Saany, Bahrainu, Bejrutu, Kairu, Dammamu, Riyadh, Ammanu i Teheranu. Airpass musi być rezerwowany wraz z powrotnym biletem międzynarodowym. Podróż można odbyć w klasie first, ekonomicznej i biznes, niezależnie od klasy rezerwacyjnej biletu międzynarodowego. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym biurem.


EMIRATES – SUPER ZNIŻKI NA DUBAI STOPOVER


Tylko teraz pasażerowie Emirates mogą skorzystać z niezwykle atrakcyjnych ofert luksusowych hoteli w Dubaju. Rezerwując hotel na pobyt w marcu i kwietniu otrzymamy od 15 do 50 % zniżki na noclegi i inne usługi hotelowe, jak posiłki, zabiegi SPA, wstęp do Wild Wadi Water Park, upgrade do pokoju o wyższym standardzie, etc. Oferta dotyczy następujących hoteli: Al Maha Desert Resort & Spa, Jumeirah Beach Hotel, Jumeirah Emirates Towers, Harbour Hotel & Residence, Green Lakes Apartments, Ascot Hotel, Pearl Residence Hotel Apartments i Arabian Park.


Posiadacze kart kredytowych Mastercard mają dodatkową zniżkę 10%! Rezerwacje są zakładane w biurze Emirates. Dubai Stopover wymaga rezerwacji lotniczej na Emirates.Szczegóły na www.emirates.com. Biuro Emirates w Warszawie załatwia wizy do Dubaju.


EMIRATES – PROMOCJE


Uprzejmie przypominamy, że w Globalnych Systemach Rezerwacyjnych widoczne są atrakcyjne taryfy Emirates na wyloty z Polski do następujących portów:


Dubaj 2100 PLN


Bangkok/Kuala Lumpur/Sinagapur 2200 PLN


Bombaj/Delhi 2250 PLN


Dodatkowo 8 portów w Indiach AMD/BLR/CCJ/CCU/COK/HYD/MAA/TRV  2600 PLN


Colombo/Male 2700 PLN


Melbourne/Brisbane/Perth  3850 PLN


Auckland  4500 PLN (należy podać kod linii EK przy wyświetlaniu taryfy)


Jakarta  2934 PLN


www.emirates.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 335

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie