Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe trasy Ryanair z Poznania, Łodzi i Bydgoszczy

Nowe trasy Ryanair z Poznania, Łodzi i Bydgoszczy

26 lipca 2007

Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, ogłosił swoje trzy kolejne trasy z Polski. Pasażerowie z Poznania będą mogli polecieć do East Midlands w środkowej Anglii, skąd łatwo dostać się m.in. do Nottingham, Derby, Coventry, Birmingham czy Leicester.

Be Sociable, Share!


Loty będą odbywały się trzy razy w tygodniu we wtorek, czwartek i sobotę. Połączenie zostanie uruchomione 8 listopada 2007 r. Z kolei z lotnisk w Łodzi (od 29.10.2007) i Bydgoszczy (od 28.10.2007) będzie można polecieć do Liverpoolu. Loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu – z Łodzi w poniedziałki i piątki, a z Bydgoszczy w środy i niedziele. Ogłoszone dzisiaj trasy będą obsługiwane przez nowe samoloty Ryanair – Boeingi 737-800 ze 189 miejscami na pokładzie.Uruchomienie nowych połączeń lotniczych oznacza, że Ryanair będzie obecnie obsługiwać 37 tras z 10 polskich lotnisk. Irlandzki przewoźnik szacuje, że w pierwszym roku funkcjonowania trzech nowych połączeń przewiezie około 100 tysięcy pasażerów i uchroni ich przed wysokimi cenami biletów oferowanymi przez LOT!Tomasz Kulakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej powiedział:
“To już kolejne w tym roku ogłoszenie nowych tras Ryanair z Polski. Nowa oferta połączeń umożliwi masowy wzrost ruchu turystycznego. Przewidujemy, że w pierwszym roku funkcjonowania naszych nowych połączeń przewieziemy ponad 100 tysięcy pasażerów. Znaczna część z nich to zamożni brytyjscy turyści, którzy przyczynią się do stworzenia nowych miejsc pracy w Łodzi, Poznaniu i Bydgoszczy.Ceny na nowych trasach zaczynają się już od 39 zł z podatkami i dodatkowymi opłatami, które stanowią zaledwie ułamek wysokich cen biletów oferowanych przez LOT!
Podczas, gdy inne linie lotnicze mówią o tanich połączeniach, Ryanair jako jedyny gwarantuje* najniższe ceny biletów. Zachęcamy wszystkich podróżnych do zalogowania się na stronie www.ryanair.com jeszcze dzisiaj, ponieważ spodziewamy się zniknięcia najtańszych biletów w rekordowo szybkim czasie.”


 * Jeżeli pasażerowie znajdą tańsze bilety lotnicze na tych samych trasach u innych przewoźników, to Ryanair zwróci dwukrotność kwoty będącej różnicą pomiędzy ceną innej linii lotniczej a ceną Ryanair. Szczegóły dotyczące warunków gwarancji najniższej ceny na www.ryanair.com.


Źródło: ryanair.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 3 527

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie