Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe trasy Ryanair z Polski do Liverpoolu

Nowe trasy Ryanair z Polski do Liverpoolu

4 października 2006

Ryanair uruchomił trzy kolejne trasy z polskich lotnisk regionalnych do Liverpoolu. Od 3 października z Wrocławia, a od 4 paxdziernika z Krakowa i Poznania samoloty Ryanair będą latały na lotnisko im. Johna Lennona w Liverpoolu trzy razy w tygodniu.

Be Sociable, Share!


Na każdej z tych tras Ryanair przewiezie 40 tys. pasażerów w ciągu pierwszego roku, co przyczyni się do powstania w sumie 120 nowych miejsc pracy w lokalnych gospodarkach Dolnego Śląska, Małopolski i Wielkopolski!


 


Razem z trasami startującymi także w tym miesiącu – od 12 października z Krakowa do Shannon, od 25 października do Frankfurtu-Hahn z Wrocławia i Krakowa, a także od 
31 października do Mediolanu-Bergamo z Wrocławia
– Ryanair będzie operował już na 27 trasach z Polski, stając się ulubioną tanią linią lotniczą Polaków! Tylko w 2006 roku Ryanair przewiezie z i do Polski blisko 1,5 miliona pasażerów, co stworzy ponad 1500 miejsc pracy
w lokalnych gospodarkach Szczecina, Gdańska, Łodzi, Poznania, Bydgoszczy, Wrocławia, Krakowa i Rzeszowa. Rzesze turystów z Anglii, Szkocji, Irlandii, Niemiec, Włoch i Szwecji odkryją uroki polskich miast dzięki niskim cenom Ryanair!


 


Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny w Ryanair za sprzedaż i marketing w krajach Europy Środkowej powiedział dziś w Krakowie:


 


„Ryanair lata z Polski już na 23 trasach, a wkrótce będzie ich aż 27! Jeszcze w tym miesiącu rozpoczynamy regularne loty do Frankfurtu, Shannon i Mediolanu! Ten szybki rozwój Ryanair w Polsce dowodzi, która tania linia jest ulubioną linią lotniczą Polaków!


 


Na wszystkich trasach Ryanair oferuje teraz przeloty z Polski po 1 zł bez podatków i już zaledwie 40 zł ze wszystkimi opłatami i podatkami lotniskowymi! Rezerwacje tylko na www.ryanair.com!”


 


 


 


*bez podatków i opłat lotniskowych, które wynoszą 39 zł


Rezerwacje:                          do północy w czwartek 5 października 2006

Oferta ważna w dniach:       od poniedziałku do czwartku i w soboty

Podróż w okresie:                  11 października 2006 – 08 lutego 2007 (w zależności od dostępnych miejsc)

Z wyjątkiem:                           20 października 2006  – 06 listopada 2006 (na trasach z/do Wielkiej Brytanii i Irlandii)


20 grudnia 2006 – 09 stycznia 2007 (na wszystkich trasach)


Zakup z 14 dniowym wyprzedzeniem.


 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 029

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie