Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe trasy i baza Ryanair

Nowe trasy i baza Ryanair

28 lutego 2008

Łódź, 28 lutego 2008. Ryanair, numer 1 wśród tanich linii lotniczych w Europie, ogłosił otwarcie swojej nowej bazy operacyjnej w Edynburgu oraz uruchomienie czterech nowych tras ze Szkocji do Polski. 23 września br. rozpoczną się regularne loty do Edynburga z Łodzi i Krakowa, 24 września br. – z Poznania, a 25 września br. – z Wrocławia.

Be Sociable, Share!


Samoloty z Łodzi będą kursować w każdy wtorek i sobotę, z Krakowa – we wtorki, czwartki i niedziele, z Poznania – w poniedziałki, środy i piątki, a z Wrocławia –  w czwartki i niedziele. Na wszystkich czterech nowych trasach w pierwszym roku operacji Ryanair przewiezie ponad 140 tys. pasażerów – po 30 tys. z Łodzi i Wrocławia oraz po 40 tys. z Krakowa i Poznania.

Baza w Edynburgu jest już 27. europejską bazą Ryanair.


Tomasz Kułakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej powiedział dziś w Łodzi:


„Ogłaszając swoją 27. bazę operacyjną, zlokalizowaną w Edynburgu, i aż 11 nowych tras, Ryanair umacnia się na pozycji lidera taniego latania w Europie. Aż cztery wśród tych tras to nowe połączenia do Polski, które przyczynią się do dalszego rozwoju Łodzi, Wrocławia, Poznania i Krakowa.


Ryanair konsekwentnie realizuje swoją obietnicę dostarczania najniższych cen, najwyższej jakości usług oraz inwestycji w Polskie regiony, które dzięki kolejnym 140 tys. pasażerów w ciągu jednego roku operacji zanotują wzrost liczby miejsc pracy oraz wpływów finansowych w lokalnych gospodarkach.


Do 6. marca ceny biletów na wszystkich czterech nowych trasach z Polski zaczynają się już od 40 zł z podatkami i opłatami lotniskowymi, zatem każdy, kto chce naprawdę tanio znaleźć się w Szkocji, powinien jak naszybciej odwiedzić www.ryanair.com i zarezerwować swój tani i punktualny lot bez narażania się na nieprzyjemne spotkanie z opłatami paliwowymi serwowanymi przez inne linie lotnicze!”


*warunki oferty:
Okres rezerwacji:   do czwartku 6 marca 2008
Termin podróży:   23 września – 25 października 2008
Dostępne dni podróży: od poniedziałku do czwartki i w soboty (oferta ważna do wyczerpania biletów)


REZERWACJE
www.RYANAIR.COM – strona tanich połączeń lotniczych

/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 416

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie