Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe tanie połączenia

10 września 2007

Jesienią linie lotnicze zapowiadają kolejne nowe i tanie połączenia. Już 28 października Centralwings uruchomi kolejne loty do Wielkiej Brytanii. W marcu nowe trasy otwiera Norwegian, a do walki przystępuje także Air Italy z ofertą lotów do Neapolu za 69 euro. Samoloty z logo Centralwings będą latały na trasie Warszawa – Manchester 4 razy w tygodniu: we wtorki, w czwartki, soboty i niedziele. Podróż potrwa 2 godz. 45 min. W dotychczasowej ofercie są już stałe połączenia z Dublinem, Shannon, Cork, Edynburgiem i Londynem na Stansted i Gatwick.

Be Sociable, Share!


Linie lotnicze Air Italy otwierają natomiast nowe połączenia z Warszawy i Berlina do Neapolu, przez Weronę. Planowane są trzy rejsy tygodniowo, w tym sobotni dla jadących na narty w Dolomity. Najtańsze bilety mają kosztować 69 euro.

Od 14 marca 2008 r. linie lotnicze Norwegian otwierają nowe połączenie Warszawa – Oslo -Rygge. Jednocześnie od 16 lutego loty ze Szczecina do Oslo-Gardermoen zostaną zastąpione połączeniami z Rygge. Dotychczasowe połączenia z Warszawy, Krakowa i Gdańska do Gardermoen nie zmieniają się. Bilety na nowym kierunku będą tańsze o 30 proc. – od 96 zł (z opłatami).

/KY/ na podstawie Gazety Wyborczej

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 814

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie