Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe promocje regionalnego przewoźnika JetAir

21 lipca 2009

Jet Air – polski regionalny przewoźnik lotniczy z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych połączeń z Drezna do Warszawy i Zielonej Góry.

Be Sociable, Share!


Od 7 września 2009 roku samoloty Jet Air będą kursowały codziennie pomiędzy stolicą Saksonii a stolicą Polski z międzylądowaniem w Zielonej Górze.
 
- Drezno to nasza pierwsza nowa propozycja z przygotowywanej oferty na sezon jesienny. Kierujemy ją głównie do pasażerów podróżujących służbowo do Warszawy zarówno z Drezna, jak i Zielonej Góry, która od września ponownie zyska nie tylko bezpośrednie połączenie z Warszawą, ale również pierwsze połączenie międzynarodowe – mówi Krzysztof Wicherek, Prezes Jet Air. – Jak zwykle w przypadku naszych połączeń biznesowych, proponujemy rozkład, który umożliwia zorganizowanie dnia pracy w Warszawie i powrót tego samego dnia. Dodatkowo pasażerowie podróżujący z Drezna będą mogli przesiąść się w Warszawie na samoloty innych przewoźników, obsługujących połączenia na wschód od Warszawy.
 
 
Rozkład

Połączenie Warszawa – Drezno – Warszawa będzie obsługiwane codziennie od poniedziałku do piątku. Wylot z Drezna przez Zieloną Górę do Warszawy zaplanowano na godzinę 6:35. Po 40 minutach lotu samolot wyląduje w Zielonej Górze, skąd po 15 minutowym postoju o godzinie 7:30 wystartuje do Warszawy. Lądowanie w Warszawie przewidziane jest na godzinę 8:45. W rejs powrotny do Drezna samolot wystartuje o godzinie 18:50. Przylot do Zielonej Góry zaplanowano na godzinę 20:05, a do Drezna na 21:00.


jetair.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 875

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie