Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tradycyjnych linii lotniczych

Nowe promocje Linii Malev

19 września 2007

Kilka tysięcy biletów lotniczych do ATEN, DUBLINA, ISTAMBUŁU, LARNAKI, CORK, SALONIK, BEJRUTU, KAIRU, PRISZTINY, SKOPJE I TEL AWIWU po obniżonych cenach!

Be Sociable, Share!


Węgierskie Linie Lotnicze oferują we Wrześniu tysiące biletów po zdecydowanie obniżonych cenach. Klienci mogą wybrać z 11 atrakcyjnych kierunków podroży oferowanych w promocji Największych Przebojów Malévu, po niewiarygodnie niskich cenach. Bilety mogą być zarezerwowane we Wrześniu 2007 na podróże które będą miały miejsce pomiędzy 28 Października 2007 a 29 Marca 2008 r.


Oznacza to iż podróżni mają możliwość skorzystania z podróżowania linią Malév w trakcie obowiązywania Zimowego rozkładu lotów według preferencyjnych stawek. Oferta nie obejmuje okresów największego obłożenia takich jak Boże Narodzenie i Nowy Rok (15 Grudnia 2007 – 6 Stycznia 2008)  oraz Wielkanocy (20-25 Marca 2008).Pasażerowie mogą dotrzec do celu przeznaczenia lecąc przez Budapeszt, który jest niezwykle wygodnym i przyjaznym portem przesiadkowym. Rozkład lotów linii, został tak zmodyfikowany, aby zredukować do minimum czas oczekiwania na następny samolot, zagwarantować doskonałe połączenia pomiędzy Wschodnią i Zachodnią Europą.Naturalnie, klienci korzystający z preferencyjnych stawek będą korzystać na pokładach  samolotów z wysokiej jakości serwisu. W ciągu kilku ostatnich lat Węgierskie Linie Lotnicze Malév otrzymały wiele międzynarodowych nagród za doskonałą jakość świadczonych usług np. na początku tego roku Malév odebrał nagrodę dla „Najlepszej Linii Lotniczej w Europie Wschodniej w 2006 roku”. Nagroda ta została przyznana przez czytelników Global Traveler Magazine z USA. Prowadzona kampania ma na celu pokazanie klientom serwisu, samolotów oraz oferty jaką dysponuje Malev, by w przyszłości poszerzyli oni grono stałych klientów linii.


Największe Przeboje Malévu: 
Ateny                793 PLN
Dublin               745 PLN
Istambuł            728 PLN
Larnaka             784 PLN
Cork                  753 PLN
Saloniki             731 PLN
Bejrut               1021 PLN
Kair                   985 PLN
Prisztina            964 PLN
Skopje              983 PLN
Tel Awiw            952 PLN    


 
* Cena biletu powrotnego, podatki i opłaty lotniskowe wliczone /mogą nieznacznie się różnić ze względu na kursy walut/. W zależności od dostępności biletów z wyłączeniem okresu Bożego Narodzenia i Wielkanocy, Warunki promocji: dokonaj rezerwacji do 30 Września 2007, Podróż w okresie 28 Października 2007 do 29 Marca 2008. Do podanych cen doliczana jest opłata za wystawienie biletu, której wysokość ustala biuro sprzedające bilet.


malev.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 824

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie