Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Nowe połączenie Lufthansy z Warszawy do Stuttgartu

28 kwietnia 2008

Lufthansa rozszerza siatkę połączeń z Polski do Niemiec. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pasażerów 2 czerwca 2008 roku Lufthansa uruchomi nowe, bezpośrednie połączenie z Warszawy do Stuttgartu. Będzie to czwarte niemieckie miasto /obok Frankfurtu, Monachium, Duesseldorfu/, do którego będzie można bezpośrednio polecieć Lufthansą z Polski. Stolica Badenii-Wirtembergii to doskonały port przesiadkowy do wielu europejskich miast: Mediolanu, Wiednia, Marsylii, Paryża, Brukseli, Zurychu i innych.

Be Sociable, Share!


„Lufthansa systematycznie rozszerza siatkę połączeń z Polski. W marcu uruchomiliśmy nowe rejsy z Gdańska i Krakowa do Frankfurtu oraz z Wrocławia do Dusseldorfu. Tym razem otwieramy połączenie z Warszawy do Stuttgartu. Pragniemy kontynuować strategię rozwoju tak, aby wzmacniać naszą pozycję najbardziej dynamicznego tradycyjnego przewoźnika w Polsce.” – mówi Maria Kowalewska, Dyrektor Generalna polskiego oddziału Lufthansy.

Stuttgart uznawany jest za jedno z najbardziej innowacyjnych miast w Europie. Stolica Badenii-Wirtembergii jest siedzibą wielu znanych na całym świecie niemieckich koncernów, takich jak DaimlerChrysler, Porsche lub Bosch. Jednocześnie Stuttgart jest, obok Frankfurtu, jednym z najważniejszych centrów finansowym Niemiec. Jednak nie jest to jedynie miasto banków i nowych technologii. Na przełomie sierpnia i września przez prawie dwa tygodnie miasto obchodzi Święto Wina, a stuttgarcka Wioska Wina (Stuttgarter Weindorf) cieszy się światową sławą.


Nowe połączenie Lufthansy z Warszawy do Stuttgartu , to znaczne udogodnienie dla polskich pasażerów, podróżujących służbowo, a dla amatorów ciekawych wycieczek, ekscytująca  oferta  poznawczej wyprawy. Rejsy odbywać się będą z Warszawy sześć dni w tygodniu. Podróżni polecą do Stuttgartu na pokładzie samolotu typu CRJ 200, który zabiera do 50 pasażerów. W letnim rozkładzie lotów Lufthansa będzie oferować 378 połączeń tygodniowo z Polski do Niemiec.


Cena biletu na trasie Warszawa – Stuttgart objęta jest promocją, podobnie jak rejsy do pozostałych trzech niemieckich miast i wynosi 399 PLN*. Informacje o rezerwacji miejsc w samolotach Lufthansy można uzyskać pod numerami telefonów – infolinii 0801 312 312 lub +48/22 33 81 300, a także w biurze biletowym Lufthansy na lotnisku międzynarodowym w Warszawie i Katowicach oraz w biurach podróży w całej Polsce.

Warszawa – Stuttgart


 


 


Rozkład


(podane godziny dotyczą czasu lokalnego)


Rozkład od 2 czerwca 2008 roku


 


Warszawa 09.40 – Stuttgart 11.20 / Sob. /


Warszawa 11.50 – Stuttgart 13.30 / Pon, Wt, Czw, Pt/


Warszawa 12.30 – Stuttgart 14.10 / Śr /


*W sprzedaży internetowej; tam i z powrotem; zawiera wszystkie podatki i opłaty.. Podana cena może ulec zmianie z powodu zmiany kursu walut, trasy przelotu, miejsca i/lub sposobu wystawienia biletu.


lufthansa.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 544

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie